Fenerbahce pracuje nad sprowadzeniem reprezentanta Chorwacji

Fenerbahce jest zainteresowane pozyskaniem Mario Pasalicia z Atalanty Bergamo. Turecki klub jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego w ich lidze chce sprowadzić reprezentanta Chorwacji - informuje portal "Fanatik".

Mario Pasalić
IMAGO / ZUMA Press Na zdjęciu: Mario Pasalić
  • Fenerbahce jeszcze nie zamknęło kadry na ten sezon
  • Turecki klub właśnie pracuje nad transferem Mario Pasalicia
  • Atalanta już kilka miesięcy temu rozważała sprzedaż Chorwata

Mario Pasalić może wylądować w Fenerbahce

Fenerbahce jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego w ich lidze planuje dokonać ważnego transferu. Jak wynika z informacji przekazanych przez portal “Fanatik”, turecki klub jest zainteresowany pozyskaniem Mario Pasalicia z Atalanty Bergamo.

Włoskie media już kilka miesięcy temu informowały, że reprezentant Chorwacji może opuścić “La Deę”. Środkowy pomocnik nie odgrywa tak ważnej roli w zespole Gian Piero Gasperiniego, jak jeszcze trzy sezony wcześniej. Kontrakt 28-latka z klubem obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, więc mogą zaakceptować ofertę za niego, jeśli taka spełni ich żądania finansowe.

Mario Pasalić w koszulce Atalanty Bergamo rozegrał 202 spotkania. W tym czasie udało mu się zdobyć 45 bramek oraz zanotować 27 asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia reprezentanta Chorwacji na 20 milionów euro.

Sprawdź także: Arsenal nie rezygnuje. Wciąż jest zainteresowany piłkarzem Juventusu

Komentarze