Man Utd złożył ulepszoną ofertę za pomocnika Barcelony

Piłkarze Man Utd
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Man Utd

Manchester United nie odpuszcza w sprawie transferu z udziałem Frenkiego de Jonga. Dziennikarz Nicolo Schira ujawnił, że klub z Old Trafford złożył poprawioną ofertę w sprawie reprezentanta Holandii. Angielski klub jest gotowy zaoferować 70 milionów euro za 25-latka. Jednocześnie sternicy Czerwonych Diabłów uzgodnili z piłkarzem warunki indywidualne.

  • Frenkie de Jong wydaje się głównym celem Man Utd na letnie okno transferowe
  • Zwolennikiem transakcji z udziałem 25-latka jest Erik ten Hag
  • Rynkowa wartość reprezentanta Holandii wynosi 60 milionów euro

De Jong po słowie z Man Utd?

Manchester United od 1 lipca zacznie nową erę. Stery nad zespołem przejmie Erik ten Hag, który szybko chce wprowadzić swoje porządki. Jednym z celów nowego opiekuna Czerwonych Diabłów jest transfer z udziałem Frenkiego de Jonga.

Dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że Man Utd jest do tego stopnia zdeterminowany, aby pozyskać zawodnika, że jest gotowy zaoferować 70 milionów euro FC Barcelonie. Holender mógłby z kolei liczyć na pięcioletnią umowę w klubie z Old Trafford.

Jeśli strony dojdą do porozumienia, to de Jong będzie mógł ponownie współpracować z ten Hagiem, co miało już miejsce w Ajaxie. Aktualny kontrakt pomocnika z Katalończykami obowiązuje do końca czerwca 2026 roku.

25-latek w ostatnim sezonie wystąpił łącznie w 46 spotkaniach, notując w nich cztery trafienia i pięć asyst. De Jong dołączył do Barcelony w 2019 roku za ponad 80 milionów euro.

Czytaj więcej: Manchester United krok od pierwszego wzmocnienia

Manchester United
Brighton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 20:20.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze