Man Utd stanie do walki o reprezentanta Anglii. Duże problemy Tottenhamu

Po spadku z Premier League Leicester City straci Jamesa Maddisona. Reprezentantem Anglii interesuje się coraz więcej klubów. Do Tottenhamu i Newcastle United dołączył także Manchester United - informuje ESPN.

James Maddison
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: James Maddison
  • James Maddison będzie wybierał spośród kilku klubów
  • Anglik po spadku z Premier League opuści szeregi Leicester City
  • Poważne zainteresowanie pomocnikiem wykazuje Manchester United

Gdzie wyląduje reprezentant Anglii?

Od dłuższego czasu James Maddison był uznawany za lidera ofensywy Leicester City. Po spadku z Premier League stało się jasne, że Anglik opuści szeregi Lisów, gdyż stać go na grę na najwyższym poziomie.

Jako pierwszy prace nad transferem 26-latka rozpoczął Tottenham. Szybko do tej rywalizacji włączyło się również Newcastle United, które po awansie do Ligi Mistrzów chce wzmocnić skład jakościowymi zawodnikami. Co więcej, w pewnym momencie to Sroki stały się głównym faworytem do pozyskania Maddisona.

Teraz Koguty, dla których reprezentant Anglii stał się priorytetem, będą musiały zmierzyć się z kolejnym klubem. Do grona zainteresowanych dołączył Manchester United. Wizja przenosin na Old Trafford, jednocześnie przy szansach na występy w Lidze Mistrzów, może skłonić Maddisona do obrania właśnie tego kierunku.

Zobacz również: Arsenal finalizuje rekordowy transfer. Wygrał rywalizację z potęgami

Komentarze