Man City zrezygnuje ze starań o gwiazdora? Znamy powód

Manchester City może zrezygnować ze starań o transfer Lucasa Paquety, jeżeli dochodzenie ws. rzekomego złamania przez Brazylijczyka przepisów dotyczących zakładów bukmacherskich nie zostanie pozytywnie rozwiązane - podaje portal Football Transfers.

Lucas Paqueta
Obserwuj nas w
IMAGO / David Blunsden Na zdjęciu: Lucas Paqueta
  • Lucas Paqueta jest podejrzewany o złamanie zasad dotyczących zakładów bukmacherskich
  • Poważnie zainteresowany 26-latkiem ma być Manchester City, ale wiele zależy od wyniku śledztwa
  • The Citizens ostatecznie mogą więc zrezygnować z pomysłu sprowadzenia Brazylijczyka

Paqueta może stracić życiową szansę, wielki transfer wisi na włosku

Manchester City już podczas ostatniego, letniego okienka transferowego poważnie zabiegał o gwiazdę West Hamu UnitedLucasa Paquetę, który na Etihad Stadium miał zająć miejsce Ilkaya Guendogana. Transakcja ostatecznie nie doszła do skutku, ale niewykluczone, że temat wróci w przyszłości.

POLECAMY TAKŻE

Mówi się, że The Citizens mogliby pozyskać 42-krotnego reprezentanta Brazylii za około 85 milionów funtów. Klub z niebieskiej części Manchesteru nie podejmie jednak działań, dopóki nie wyjaśni się sprawa rzekomego złamania przez 26-latka zasad dotyczących zakładów bukmacherskich.

Mistrz Anglii nie ma zamiaru bowiem wiązać się z piłkarzem, który chwilę po transferze może zostać zawieszony. Nie wiadomo, kiedy zakończy się wspomniane śledztwo. Lucas Paqueta przed przeprowadzką do Premier League grał dla Olympique’u Lyon, Milanu oraz Flamengo.

Komentarze