Lukaku odejdzie z Chelsea, ale pozostanie w Premier League?

Romelu Lukaku znalazł się na zakręcie. Jego wypożyczenie do Interu Mediolan nie układa się tak, jak można się było tego spodziewać. Belgijski napastnik wróci latem do Chelsea, choć nie jest w zespole mile widziany. Wypożyczenie rozważa natomiast Aston Villa.

Romelu Lukaku
fot. PressFocus Na zdjęciu: Romelu Lukaku
  • Romelu Lukaku zalicza przeciętne wypożyczenie do Interu Mediolan
  • Latem Belg wróci do Chelsea i ponownie trafi na listę transferową
  • Zainteresowanie wypożyczeniem napastnika wykazuje Aston Villa

Lukaku wróci do formy w Premier League?

Hitowy transfer Romelu Lukaku za kwotę grubo przekraczającą 100 milionów euro okazał się wielkim niewypałem. Napastnik nie czuł się komfortowo w Chelsea i już po kilku miesiącach domagał się powrotu do Interu Mediolan. Latem londyńczycy pozwolili odejść niesfornemu Belgowi, który w ramach rocznego wypożyczenia przeniósł się do Nerrazzurich.

Drugi pobyt Lukaku w Mediolanie nie przebiega już po jego myśli. Przez długi czas mierzył się z problemami zdrowotnymi, a po ich zażegnaniu ma kłopot z wywalczeniem stałego miejsca w wyjściowej jedenastce. Z obozu Interu dochodzą głosy, że nie jest on jeszcze odpowiednio przygotowany do gry.

Władze Nerrazzurich nie chcą deklarować, czy latem znów podejmą próbę ściągnięcia reprezentanta Belgii. Nie zmienia to jednak faktu, że w Londynie nie ma już dla niego miejsca. Po sezonie Lukaku ponownie zostanie wystawiony na listę transferową.

Zainteresowanie wypożyczeniem rosłego napastnika wykazuje Aston Villa. Niewykluczone więc, że Lukaku opuści Chelsea, ale tym razem pozostanie w Premier League.

Zobacz również: Deschamps reaguje na kontuzje. Zmiany na liście powołanych

Komentarze