Lukaku blisko powrotu na stare śmieci

Romelu Lukaku
fot. PressFocus Na zdjęciu: Romelu Lukaku

Romelu Lukaku jest coraz bliżej zmiany barw klubowych. Sky Sport Italia podaje, że negocjacje między Chelsea a Interem Mediolan są na finiszu. Belg ma dołączyć do ekipy z Serie A na wypożyczenie.

  • Wszystko wskazuje na to, że Romelu Lukaku niebawem wróci do Włoch
  • Belg ma zostać wypożyczony do Interu Mediolan
  • Suma tego typu transakcji ma wynieść 10 milionów euro plus bonusy

Inter wypożyczy Lukaku

Romelu Lukaku latem 2021 roku trafił do Chelsea z Interu Mediolan za 113 milionów euro. Na początku reprezentant Belgii imponował skutecznością. Z czasem jednak było pod tym względem coraz gorzej.

Notowania Lukaku w Chelsea spadły po pamiętnym wywiadzie, gdy Belg dał do zrozumienia, że w klubie z Londynu nie zagrzeje długo miejsca. Jednocześnie zawodnik nie szczędził pochwał w kierunku Interu, przekonując, że w tym klubie dobrze się czuł.

Zobacz także:

Najnowsze wieści Sky Sport Italia wskazują natomiast, że Lukaku niebawem wróci do ekipy z Mediolanu. Chelsea jest gotowa wypożyczyć napastnika za 10 milionów euro plus premie. Jednocześnie Inter wydaje się zainteresowany skorzystaniem z opcji pozyskania Lukaku na tego typu zasadach.

Belgijski zawodnik w ostatniej kampanii wystąpił w 44 meczach, strzelając w nich 15 goli. 29-latek barw Nerazzurrich bronił natomiast w latach 2019-2021. Został z Interem mistrzem Włoch, a także jako piłkarz mediolańskiej został wybrany Zawodnikiem Roku.

Czytaj więcej: Inter odrzucił ofertę giganta dotyczącą reprezentanta Słowacji

Komentarze