Inter odrzucił ofertę giganta dotyczącą reprezentanta Słowacji

Milan Skriniar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

PSG w trakcie letniego okna transferowego chce wzmocnić się nie tylko w ofensywie, ale także w obronie. Głównym celem mistrzów Ligue 1 wydaje się Milan Skriniar. Nowe wieści na temat zawodnika przekazał dziennikarz Fabrizio Romano.

  • PSG zaoferowało 50 milionów euro za Milana Skriniara
  • Reprezentant Słowacji podobno już wcześniej ustalił warunki indywidualne z klubem z Francji
  • Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że pierwsza propozycja paryżan została odrzucona przez Inter

Skriniar priorytetem dla PSG

PSG jest zdeterminowane, aby w kolejnej kampanii w końcu zrealizować cel, którym jest wygranie Ligi Mistrzów. Klubowi działacze zrozumieli, że nie tylko świetna ofensywa decyduje o wygraniu trofeów. Jednocześnie w trakcie letniej sesji transferowej paryżanie mają zamiar wzmocnić się w defensywie.

Milan Skriniar to główny cel paryżan. PSG jest złożyło już nawet ofertę w sprawie zawodnika, wynoszącą 50 milionów euro. Taka propozycja nie znalazła jednak uznania w oczach działaczy Interu Mediolan. 27-latek ma kontrakt z klubem z Serie A ważny do końca czerwca 2023 roku.

Stanowisko władz Nerazzurrich jest jednoznaczne i oczekują za Skriniara co najmniej 80 milionów euro. Informacje w tej sprawie przekazał dziennikarz Fabrizio Romano, który jednocześnie zakomunikował, że rozmowy w sprawie transakcji będą kontynuowane.

Słowak dołączył do Interu w 2017 roku za 34 miliony euro. W ostatnim sezonie wystąpił w 48 spotkaniach, notując w nich cztery trafienia. W trakcie swojej kariery zawodnik wygrał między innymi mistrzostwo Serie A, czy Puchar Włoch.

Czytaj więcej: Gwiazda Interu na celowniku klubu z Premier League

Komentarze