Wszystko jasne! Czekamy już tylko na słowa Mbappe

Kylian Mbappe
Pressfocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Stało się! Początkowe doniesienia Di Marzio były prawdziwe. Co więcej, zdaniem Fabrizio Romano, Paris Saint-Germain postawiło na swoim. Padło charakterystyczne “here we go”, tym samym Kylian Mbappe zostaje na dłużej w stolicy Francji. Obóz Realu Madryt już wie, że 23-latek nie dołączy do nich w letnim okienku.

  • Kylian Mbappe przedłużył kontrakt z PSG
  • Wkrótce piłkarz jak i klub, oficjalne potwierdzą medialne doniesienia
  • Transfer Francuza do Realu Madryt wysypał się na ostatniej prostej

Mbappe zostaje w PSG

W tym tygodniu doszło sporo nowych informacji odnośnie przyszłości Kyliana Mbappe. Sam piłkarz przez dłuższy czas nie był zainteresowany ofertami PSG. Jednak kilka dni temu trafiła się propozycja nie do odrzucenia. Klub zaoferował 23-latkowi potężne zarobki (50 mln euro za sezon), przy okazji zapewniając mu decydujący głos podczas transferów czy wyborze trenerów.

Później źródła Di Marzio twierdziły jasno – Mbappe zostaje we Francji. Według matki atakującego, jej syn uzgodnił ewentualne warunki zarówno z PSG jak i Realem Madryt. Każda ze stron wykazała się cierpliwością, ale więcej szczęścia mieli paryżanie.

Fabrizio Romano rzucił swoje charakterystyczne “here we go”. Stąd też wszystkie znaki wskazują na przedłużenie kontraktu Kyliana Mbappe z drużyną tegorocznych mistrzów Ligue 1.

– “Kylian Mbappe zostanie w Paris Saint-Germain. Na pewno nie dołączy do Realu Madryt tego lata, ostateczna decyzja została podjęta i przekazana Florentino Perezowi” – przekazał Romano.

Królewscy powoli szykowali się do ogłoszenia wielkiego wzmocnienia, a tymczasem muszą obejść się smakiem. Florentino Perez osobiście powiadomił piłkarzy, że w najbliższym okienku Mbappe nie trafi do Hiszpanii. Można tylko domyślać się, jakie rozczarowanie ogarnęło fanów Los Blancos, którzy od miesięcy czekali na zakończenie sezonu i poznanie decyzji zawodnika.

Prawdopodobnie wielka feta wystartuje już późnym wieczorem na Parc des Princes. Wówczas dojdzie do meczu PSG – Metz, który dla obu zespołów będzie ostatnim w sezonie. Jak uważają francuscy dziennikarze, to właśnie po zakończonych zawodach, Mbappe powinien ogłosić przedłużenie kontraktu z ekipą paryżan.

Paris Saint-Germain
Metz
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 20:59.

Czytaj więcej: Real bez planu B, władze Los Blancos w panice

Komentarze