Lech Poznań straci kolejnego czołowego skrzydłowego? Sensacyjne doniesienia Fabrizio Romano

Kristoffer Velde może sensacyjnie rozstać się tego lata z Lechem Poznań. Norweg ma za sobą bardzo udany okres i budzi zainteresowanie zagranicznych ekip. Fabrizio Romano informuje, że na swoich radarach ma go Besiktas.

Kristoffer Velde
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kristoffer Velde
  • Kristoffer Velde w sezonie 2022/2023 znacząco poprawił swoje notowania
  • Norweg może tego lata opuścić szeregi Lecha Poznań
  • Fabrizio Romano donosi o zainteresowaniu ze strony Besiktasu

Kolejorz z kolejną dużą stratą?

Lech Poznań po zakończeniu sezonu 2022/2023 pożegnał Michała Skórasia, który za kwotę sześciu milionów euro przeniósł się do Club Brugge. Celem Kolejorza na letnie okienko było więc wzmocnienie obsady na bokach pomocy i zastąpienie reprezentanta Polski. Okazuje się, że braki kadrowe trzeciej siły Ekstraklasy mogą być jeszcze większe.

Fabrizio Romano donosi, że Lecha Poznań może opuścić również Kristoffer Velde. Ma on za sobą bardzo udaną kampanię, w trakcie której strzelał gole w Ekstraklasie, ale przede wszystkim także w Lidze Konferencji Europy. Stał się ważnym ogniwem Kolejorza, a zdaniem kibiców miał przejąć pałeczkę po Skórasiu i w kolejnym sezonie być liderem.

Świetne występy na arenie europejskiej zaowocowały debiutem w reprezentacji Norwegii oraz poważnym zainteresowaniem zagranicznych klubów. Wśród nich jest turecki Besiktas. W samym wyścigu bierze natomiast udział więcej drużyn.

Zobacz również: Transfer Szymańskiego zagrożony. Trener Feyenoordu stawia sprawę jasno

Komentarze