Lazio obserwuje kandydatów do gry w ataku. Wśród nich brazylijska perełka

Lazio obserwuje trzech młodych napastników. Kandydatami do gry w Rzymie są Savinho, Artur oraz Wilfred Gnoto. Jeden z nich może trafić na Stadio Olimpico w zimę.

Savinho
Obserwuj nas w
IMAGO / Pressinphoto / Alex Carreras Na zdjęciu: Savinho
  • Lazio znalazło trzech kandydatów do wzmocnienia siły ofensywnej w zespole
  • Na celowniku rzymskiego klubu są: Savinho, Artur oraz Wilfred Gnoto
  • Kwota transferu nie przekroczy 20 milionów euro

Trzech chętnych, jedno miejsce

Lazio planuje podczas najbliższego okna transferowego wzmocnić formację ofensywną. Na ten moment Maurizio Sarri dysponuje tylko dwoma napastnikami. Ciro Immobile oraz Taty Castellanos nie prezentują jednak odpowiedniego poziomu w tym sezonie i rozczarowują formą strzelecką. Dlatego właściciel “Biancocelestich” postanowił poszukać wzmocnień na pozycji napastnika. Na celowniku włoskiego klubu znalazło się trzech młodych zawodników. Savinho z Girony, Artur z Palmeiras oraz Wilfred Gnoto grający w Leeds United.

Według “Corriere dello Sport” najdroższym z wymienionej trójki miałby być Savinho. Brazylijczyk określany jest jako duży talent. W tym sezonie został wypożyczony z francuskiego Troyes do Girony. Razem z nową drużyną zachwyca w lidze hiszpańskiej, w której podopieczni Michela zajmują 1. miejsce. Sam piłkarz również prezentuję się z dobrej strony. Zagrał w 13 meczach, podczas których strzelił 4 bramki oraz zanotował 4 asysty. Piłkarz wyceniany jest na 20 milionów euro.

Wilfred Gnoto jest najbardziej znanym piłkarzem z kandydatów do gry w Lazio. Włoch obecnie gra na zapleczu Premier League, gdzie reprezentuje barwy Leeds. Wystąpił w bieżącej kampanii 10 razy i strzelił w tym czasie bramkę. Zdążył też zadebiutować w reprezentacji Włoch. Natomiast Artur ma za sobą zakończony sezon w lidze brazylijskiej. W 27 występach strzelił dla Palmeiras 5 bramek.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze