Kylian Mbappe: Mój następny rozdział będzie bardzo ekscytujący

Kylian Mbappe na wczorajszej gali podsumowującej kończący się sezon Ligue 1 wypowiedział się na temat swojej przyszłości. - Mój następny rozdział będzie bardzo ekscytujący - przyznał napastnik.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
Sebastian Frej / Alamy Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Mbappe zabrał głos w sprawie przyszłości. “Będę odkrywał nowe rzeczy”

Kylian Mbappe został wybrany najlepszym zawodnikiem Ligue 1 w sezonie 2023/2024. Francuski napastnik odebrał nagrodę na wczorajszej gali podsumowującej kampanię, a przy okazji udzielił krótkiego wywiadu, w którym nie zabrakło wątku przyszłości 25-latka. Przypomnijmy, że skrzydłowy kilka dni temu oficjalnie ogłosił odejście z PSG, a następnym przystankiem w jego karierze niemal na pewno będzie Real Madryt.

Królewscy transfer kapitana reprezentacji Trójkolorowych mają ogłosić po finale Ligi Mistrzów. Spotkanie finałowe pomiędzy Realem Madryt a Borussią Dortmund zaplanowano na 1 czerwca. Komunikatu mistrza Hiszpanii należy więc się spodziewać jeszcze przed startem EURO 2024.

Czy Kylian Mbappe sprawdzi się w Realu Madryt?

Tak 70%
Nie 30%
56+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Dziękuję wszystkim pracownikom w klubie i prezydentowi. Będę tęsknił, ale opuszczam Francję z podniesioną głową. Mój ojciec chciał, żebym przed odejściem zapisał się w historii Ligue 1. To była długa podróż i jestem niezwykle szczęśliwy, że mi się udało. Mój następny rozdział będzie bardzo ekscytujący. Będę odkrywał nowe rzeczy, a to mnie uszczęśliwia – powiedział Kylian Mbappe cytowany przez dziennikarza Fabrizio Romano.

Kiedy zostanie ogłoszony mój transfer? Wszystko ma swój czas. Na razie opuszczam PSG. Co do reszty, może teraz nie jest odpowiedni moment. To nie jest temat na teraz – dodał francuski gwiazdor.

Komentarze