Kosmiczne pieniądze dla Osimhena. Saudyjczycy chcą przekonać gwiazdę Napoli

Al-Hilal walczy o transfer Victora Osimhena kusząc Nigeryjczyka nową ofertą kontraktu. Saudyjczycy muszą też osiągnąć porozumienie z Napoli, które nie chce słyszeć o ofercie mniejszej niż 180 mln euro.

Victor Osimhen
Obserwuj nas w
IMAGO / Foto Mosca Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Osimhen nadal znajduje się na liście życzeń Al-Hilal
  • Saudyjczycy oferują gigantyczne pieniądze Nigeryjczykowi
  • Napoli pozostaje nieugięte w swoich żądaniach

Al-Hilal oferuje gigantyczny kontrakt Osimhenowi

Victor Osimhen był gwiazdą Napoli w poprzednim sezonie Serie A prowadząc klub do mistrzostwa Włoch. Nic więc dziwnego, że napastnik jest rozchwytywany na rynku transferowym. Jednak żądania Azzurrich skutecznie uniemożliwiły transfer Nigeryjczyka do innych klubów europejskich.

Jednak zdecydowanie inne możliwości mają zespoły z Arabii Saudyjskiej. Nicolo Schira informuje o nowej ofercie Al-Hilal dla Victora Osimhena. Według jego doniesień napastnik może liczyć na trzyletni kontrakt, dzięki któremu zarobi 50 mln euro za sezon gry.

Saudyjczycy do transferu muszą przede wszystkim przekonać Napoli. Ich pierwsza oferta opiewająca na 120 mln euro została niemal natychmiast odrzucona. Neapolitańczycy oczekują kwoty rzędu 180-200 mln euro i ich żądania są niezmienne od samego początku okienka transferowego.

Zobacz również: Sensacyjne doniesienia. Milik łączony z nowym klubem

Komentarze