Klub z La Ligi walczy o Drągowskiego. Polak chce transferu

Bartłomiej Drągowski
Pressfocus Na zdjęciu: Bartłomiej Drągowski

Bartłomiej Drągowski chce tego lata zmienić barwy klubowe. Polak jest już dogadany z nowym pracodawcą. Klub ten walczy o kupno 24-letniego bramkarza.

  • Istnieje szansa, że od sezonu 2022/2023 Bartłomiej Drągowski grać będzie w La Lidze
  • Polaka chce kupić Espanyol
  • 24-latek ustalił już warunki indywidualnej umowy

Polski bramkarz może grać w Barcelonie

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się już za pięć miesięcy. Świadomość tego ma Bartłomiej Drągowski, który konkuruje o miano trzeciego bramkarza w Kamilem Grabarą. Piłkarz Fiorentiny jest aktualnie na gorszej pozycji, ponieważ nie występuje regularnie (dziewięć występów w minionym sezonie).

Reprezentant Polski pragnie zmienić barwy klubowe. Fiorentina rozumie to i nie będzie robiła problemów z odejściem Drągowskiego. Nie oznacza to jednak, że odda go za jakiekolwiek pieniądze. Portal Transfermarkt wycenia 24-latka na sześć milionów euro. Ile za transfer polskiego bramkarza chce aktualny pracodawca polskiego bramkarza, wiedzą potencjalni kupcy. Tym miało być Southampton. Święci postawili jednak na inne rozwiązania i zatrudnili młodego Irlandczyka oraz Mateusza Lisa.

Wiele wskazuje na to, że Drągowski zamiast do Premier League, trafi do La Ligi. Polaka w swoich szeregach widzi Espanyol. Klub ten złożył już nawet ofertę Fiorentinie, lecz ta odrzuciła ją. Hiszpański zespół postanowił wysłać atrakcyjniejszą finansowo ofertę. Warunki kontraktu z Espanyolem uzgodnione ma już Drągowski, który wcześniej był na celowniku Barcelony. 24-latek finalnie może zagrać w tym mieście, ale nie w barwach Blaugrany, a Espanyolu.

Czytaj także: Aurelien Tchouemani, czyli pomocnik dla Realu Madryt na dekadę

Komentarze