Kessie nie wypadł z radaru włoskiego klubu

Kataloński Sport informuje, że Franck Kessie nadal znajduje się na celowniku Interu Mediolan, a nerazzurri latem ponownie spróbują pozyskać byłego pomocnika Milanu.

Franck Kessie
PressFocus Na zdjęciu: Franck Kessie
  • Kessie był bliski odejścia w styczniu z FC Barcelony
  • Pomocnik w ostatnim czasie stał się ważnym zawodnikiem w zepsole Xaviego
  • Mimo to, Inter latem ponownie spróbuje pozyskać byłego gracza Milanu

Inter Mediolan szuka wzmocnień w środku pola

Franck Kessie był w tym roku jedną z wschodzących gwiazd Barcelony. Od odgrywania sporadycznej roli w pierwszej drużynie, pomocnik stał się istotną częścią składu Xaviego.

Jednak w styczniu wydawało się, że jest bliski odejścia z Camp Nou, a po pomocnika zgłaszał się Inter Mediolan. Jednak ostatecznie nic z tej transakcji nie wyszło i Kessie pozostał w Barcelonie.

W ostatnim czasie, również ze względu na kontuzje, Kessie stał się ważną częścią zespołu prowadzonego przez Xaviego, a w mediach pojawiły się sugestie, że Duma Katalonii nie będzie chciała sprzedać go podczas letniego okienka transferowego.

Tymczasem kataloński Sport przekonuje, że Inter Mediolan nie porzucił planów pozyskania zawodnika z Wybrzeża Kości Słoniowej i latem ponownie spróbuje pozyskać Kessiego. Jednak według medialnych doniesień, pomocnik zdecydowanie woli pozostać w ekipie blaugrany.

Zobacz również: “Za dziesięć lat futbol nie będzie nikogo interesował”

Komentarze