Juventus z ofertą dla Arsenalu, a Pau Torres zgodził się na negocjacje

Piłkarze Juventusu
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Juventusu

Villarreal może niebawem rozstać się z Pau Torresem, sugeruje La Gazzetta dello Sport. Hiszpan pozwolił swoim agentom na rozpoczęcie negocjacji z Juventusem. Ponadto na celowniku Starej Damy znajduje się Gabriel z Arsenalu.

  • Juventus jest w trakcie poszukiwania nowych piłkarzy do obrony
  • Łączenie z ekipą z Turynu są Pau Torres i Gabriel
  • Sternicy Starej Damy mają zamiar wypełnić lukę po planowanym odejściu Matthijsa De Ligta

Juventus w poszukiwania nowego obrońcy

Villarreal w trakcie najbliższego sezonu może mieć kłopoty z grą obronną. Niewykluczone, że niebawem ekipa z La Liga straci jedną z fundamentalnych postaci w defensywy. Mowa rzecz jasna o Pau Torresie.

La Gazzetta dello Sport przekonuje, że 25-latek znajduje się na liście życzeń klubu z Turynu. Juventus jest w trakcie poszukiwania nowego obrońcy, licząc się z tym, że lada moment z klubem może pożegnać się Matthijs De Ligt.

Zobacz także:

Holender wszystko wskazuje na to, że wkrótce zakotwiczy w Bayernie Monachium. Mistrz Bundesligi ma wyłożyć na transakcje z udziałem De Ligta mniej więcej 80 milionów euro. Jednocześnie sternicy Bianconerich szukają już następcy piłkarza.

Pau Torres nie jest jedynym, którym interesuje się Juventus. Wysoko stoją też akcje Gabriela z Arsenalu. Najnowsze doniesienia medialne sugerują, że władze przedstawiciela Serie A wysłali już propozycję Kanonierom, czekając aktualnie na odpowiedź.

Juve aktualnie jest w trakcie przygotowań do nowej kampanii. Niebawem turyńczycy rozegrają spotkanie kontrolne z Chivas. W gronie rywali do sparingów Juventusu są też: FC Barcelona i Real Madryt. Pierwsze spotkanie ligowe Stara Dama rozegra w drugie weekend sierpnia z Sassuolo.

Czytaj więcej: McKennie odejdzie z Juventusu? “Jest ważnym zawodnikiem”

Komentarze