Juventus upatrzył sobie główny cel na zimę

Dusan Vlahović
fot. PressFocus Na zdjęciu: Dusan Vlahović

Juventus FC według najnowszych doniesień włoskich mediów planuje już w styczniu pozyskać Dusana Vlahovucia. La Gazzetta dello Sport sugeruje, że klub z Turynu jest gotowy przeznaczyć na transakcję z udziałem Seba mniej więcej 50 milionów euro.

  • Juventus w trakcie styczniowego okienka transferowego planuje wzmocnić się w ataku
  • La Gazzetta dello Sport podała, że na radarze Starej Damy jest Dusan vlahović
  • Klub z Tutrynu jest gotowy wyłożyć 50 milionów euro na transfer z udziałem Serba

Vlahović głównym celem Juventusu na zimę

Juventus FC jest jednym z kilku klubów, które są poważnie zainteresowane pozyskaniem zawodnika. W gronie chętnych wymienia się również Arsenal i Man City.

Tymczasem włoscy dziennikarze przekonują, że klub z Turynu zwiększył działania w sprawie transferu z udziałem reprezentanta Serbii. Niemniej Juventus wciąż jest daleki od spełnienia oczekiwań klubu z Florencji, mogąc wyłożyć na transfer 50 milionów euro.

Fiorentina stawia sprawę jasno, oczekując 70 milionów euro za 21-latka. Ogólnie włoski klub jest podobno nastawiony, aby sprzedać swojego zawodnika do klubu zagranicznego, nie chcąc wzmacniać swoich rywali w Serie A.

Juve jest jednak świadome tego, że Vlahović jest chętny na transfer do tej ekipy. W związku z tym ma plan, aby już w styczniu spróbować pozyskać piłkarza, twierdzi La Gazzetta dello Sport.

Vlahović w tej kampanii wystąpił w 13 spotkaniach Serie A, notując w nich 10 trafień. Tymczasem w poprzednim sezonie Serb w 37 meczach zdobył dla Violi łącznie 21 bramek.

Czytaj więcej: LM: Juve bez szans, udana zemsta obrońców tytułu

Juventus Turyn
Atalanta
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27. listopada 2021 17:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze