Serie A
Serie A

Javi Martinez otwarty na transfer do Włoch

Pomocnik Bayernu Monachium, Javi Martinez, jest otwarty na rozmowy na temat ewentualnego transferu do Fiorentiny .Włoski klub jest ponoć zainteresowany sprowadzeniem doświadczonego pomocnika mistrzów Niemiec.

Czytaj dalej…

Szkoleniowiec Fiorentiny Giuseppe Iachini chciałby przed nowym sezonem wzmocnić prowadzoną przez siebie drużyny doświadczonym zawodnikiem, który mógłby być również jednym z liderów zespołu. 31-letni Hiszpan wydaje się spełniać te wymogi.

Ribery pomoże w sprowadzeniu Martineza

Swoją rolę w przekonaniu Javiego Martineza do transferu do Bayernu może odegrać Franck Ribery, który bardzo dobrze zna się z byłym reprezentantem Hiszpanii ze wspólnych występów w bawarskiej drużynie.

Sam pomocnik, którego kontrakt z Bayernem Monachium obowiązuje do czerwca 2021 roku, już teraz jest gotowy na zrobienie kolejnego kroku w swojej karierze i przeniesienie się do zespołu, w którym miałby większe szanse na regularne występy niż ma to miejsce obecnie w Bayernie.

Javi Martinez w dobiegającym końca sezonu nie mógł liczyć na częstą grę w drużynie prowadzonej przez Hansiego Flicka. Wystąpił w zaledwie 16 ligowych spotkaniach.

Piłkarz poinformował już o swoich zamiarach władze niemieckiego klubu, które raczej nie będą stawać mu na przeszkodzie, robiąc problemy przy negocjacjach z zainteresowanymi klubami.

Komentarze