Nie tylko Kiwior. Arsenal rozmawia z młodym Hiszpanem

Ivan Fresneda
PressFocus Na zdjęciu: Ivan Fresneda

Ivan Fresneda to kolejny cel transferowy Arsenalu. “Kanonierzy” przygotowali pięcioletni kontrakt dla hiszpańskiego obrońcy.

  • Arsenal pracuje nad kolejnymi wzmocnieniami
  • Transfer Jakuba Kiwiora został już dogadany
  • Następnym nabytkiem “Kanonierów” może być Ivan Fresneda

Wychowanek Realu Madryt trafi na Emirates Stadium?

Arsenal prowadzi negocjacje z Realem Valladolid w sprawie transferu Ivana Fresnedy – donosi Nicolo Schira. Włodarze “The Gunners” jeszcze w tym okienku transferowym chcieliby podpisać kontrakt z prawym obrońcą. “Kanonierzy” przygotowali dla osiemnastolatka pięcioletnią umowę.

Nie wiadomo, czy obie strony ostatecznie osiągną porozumienie, ale warto podkreślić, że nie tylko Arsenal bacznie śledzi sytuację utalentowanego defensora. Ivan Fresneda wcześniej był łączony również z innym angielskim klubem – Newcastle United – a jego sytuację obserwuje też Real Madryt.

Przypomnijmy, iż na Emirates Stadium zakotwiczy Jakub Kiwior. Reprezentant Polski przeszedł już testy medyczne i podpisze długoterminowy kontrakt z liderem Premier Laegue. Niewykluczone, że jego klubowym kolegą zostanie wyżej wspomniany Ivan Fresneda, którego umiejętności ceni Mikel Arteta.

Prawy obrońca podczas trwających rozgrywek rozegrał 12 meczów. Portal “Transfermarkt” wycenia go na milion euro, lecz wydaje się, że przeprowadzka 18-latka na Wyspy Brytyjskie wiązałaby się z kosztem 10-20 mln euro. Przyszłość perspektywicznego Hiszpana powinna wyjaśnić się w kolejnych dniach.

  • Czytaj więcej:
Kiwior oczarowany Arsenalem. Agent komentuje transfer Polaka
Jakub Kiwior

Arsenal niedługo powinien potwierdzić, że Jakub Kiwior został ich piłkarzem. Agent Polaka zdradził kulisy transferu do lidera Premier League. Jakub Kiwior trafi do Arsenalu Polak ma w Londynie szansę na grę O szczegółach transferu opowiedział Rafał Kędzior z agencji, która reprezentuje 22-latka Arteta ma plan na wprowadzenie Kiwiora W ostatnich dniach pojawiła się potwierdzona przez

Czytaj dalej…

Komentarze