Skrzydłowy Leicester rozchwytywany. Może liczyć na pozostanie w Premier League

Wiele wskazuje na to, że Leicester City spadnie z Premier League. Wówczas przyszłość kluczowych zawodników Lisów stanie pod znakiem zapytania. Według Daily Mail, Harvey Barnes może liczyć na pozostanie w elicie, ponieważ wzbudza duże zainteresowanie.

Harvey Barnes
IMAGO / Mark Cosgrove Na zdjęciu: Harvey Barnes
  • Harvey Barnes to jeden z najlepszych piłkarzy w kadrze Leicester City
  • The Foxes na kolejkę przed końcem sezonu są w strefie spadkowej
  • W przypadku relegacji skrzydłowy najpewniej zmieni otoczenie

Harvey Barnes na radarze West Hamu oraz Aston Villi

Na kolejkę przed końcem kampanii 2022/2023 Premier League wciąż nie znamy kompletu trzech spadkowiczów. Szans na utrzymanie nie ma już tylko Southampton, a bój o pozostanie w elicie stoczą następujące drużyny – Leicester City, Leeds United oraz Everton.

Harvey Barnes jest jednym z czołowych zawodników Lisów, który najprawdopodobniej opuści King Power Stadium, jeżeli ekipa The Foxes nie zdoła utrzymać się w Premier League. Lewoskrzydłowy może jednak liczyć na kontynuowanie kariery w angielskiej ekstraklasie.

Jak donosi brytyjski dziennik “Daily Mail”, 25-latek najpewniej otrzyma propozycje od takich zespołów jak West Ham United czy Aston Villa, a wcześniej mówiło się o zainteresowaniu jednokrotnym reprezentantem Synów Albionu ze strony Newcastle United.

Harvey Barnes jest wyceniany na mniej więcej 55 milionów funtów.

Komentarze