Giganci walczą o Sloninę. Kolejny klub chce niedoszłego reprezentanta Polski

Chelsea
PressFocus Na zdjęciu: Chelsea

Chelsea jest kolejnym klubem, który stanął do walki o sprowadzenie niedoszłego reprezentanta Polski Gabriela Sloninę. The Blues liczą, że uda im się przekonać władze Chicago Fire do podpisania umowy transferowej, po tym jak wcześniej odrzucona została oferta Realu Madryt.

  • Gabriel Slonina odrzucił powołanie do reprezentacji Polski, ale wkrótce może zagrać w Europie
  • Chicago Fire odrzuciło pierwszą ofertę ze strony Realu Madryt
  • Do walki o pozyskanie utalentowanego bramkarza włączyła się Chelsea

Chelsea także chce Sloninę

Nazwisko 18-letniego bramkarza w w ostatnich tygodniach bardzo często gościło w polskich mediach. Wszystko z powodu jego polskich korzeni i wysłanego do niego przez Czesława Michniewicza powołania na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Slonina nie zdecydował się jednak na jego przyjęcie, informując jednocześnie, że zamierza reprezentować Stany Zjednoczone, gdzie się urodził i wychował.

Teraz o Sloninie zrobiło się głośno z powodu zainteresowania jego osobą czołowych klubów na świecie. Ofertę przedstawicielom Chicago Fire w tej sprawie złożył już Real Madryt, ale nie spełniła na oczekiwań amerykańskiego klubu i została odrzucona. Teraz do walki o jego pozyskanie zamierza włączyć się Chelsea.

Jak informuje Daily Mail, Chelsea przygotowuje propozycję opiewającą na 8 milionów funtów. W Londynie wierzą, że taka kwota przekona Chicago Fire do sprzedaży zawodnika. Jednocześnie londyński klub chciałby zostawić Sloninę w Chicago na zasadzie wypożyczenia, podczas którego mógłby kontynuować nabieranie doświadczenia.

Zobacz także: Rozchwytywany Slonina może dołączyć do czołowej drużyny na świecie

Komentarze