Galtier rzucił nowe światło na transfer Skriniara do PSG

Milan Skriniar
PressFocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

Christophe Galtier rzucił nowe światło na transfer Milana Skriniara do Paris Saint-Germain. Trener paryżan choć sam nie chciał komentować sytuacji związanej z zawodnikiem Interu Mediolan to podkreślił, że pewne osoby pracują nad tym ruchem.

  • Skriniar coraz bliższy transferu do PSG
  • Galtier potwierdził, że władze klubu pracują nad transferem Słowaka
  • Obrońca odrzucił możliwość przedłużenia umowy z Interem

Inter musi pogodzić się z odejściem Skriniara

Milan Skriniar był łączony z transferem do Paris Saint-Germain już podczas zeszłego lata, ale wtedy zaporowa cena Interu Mediolan zatrzymała ten ruch. Później sytuacji nieco uspokoiła się, a władze nerazzurrich były przekonane, że uda im się podpisać nową umowę ze Słowakiem.

Tymczasem postępu w negocjacjach nie widać. Gracz nie odpowiedział na ofertę złożoną przez klub, a w piątek pojawiły się doniesienia, że defensor jest zdecydowany na przenosiny do PSG. Według niektórych mediów Skriniar za podpis na kontrakcie w nowym klubie ma otrzymać 25 milionów euro.

O zamieszanie wokół gracza Interu został zapytany podczas konferencji prasowej Christophe Galtier. – Nie mogę nic powiedzieć na ten temat. Nie chcę mówić o szansach na jego transfer już w styczniu. Mogę jedynie potwierdzić, że pewne osoby już pracują nad tym ruchem – przyznał szkoleniowiec PSG.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Skriniar zostanie zawodnikiem Paris Saint-Germain. Jeszcze kilka dni temu mówiło się o zainteresowaniu ze strony Chelsea czy Tottenhamu, gdzie mógłby ponownie współpracować z Antonio Conte, ale wydaje się, że sprawa jest już przesądzona. Niektóre media sugerują, że Skriniar może dołączyć do francuskiego klubu jeszcze przed zamknięciem zimowego okna transferowego, ale bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zmiana barw klubowych dopiero latem.

Zobacz również: Bonucci o karze dla Juve. “Jeszcze ważniejsze jest bycie drużyną”

Komentarze