Gabriel Jesus na liście życzeń trzech klubów Premier League

Gabriel Jesus
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gabriel Jesus

Gabriel Jesus wkrótce powinien zmienić barwy klubowe. Brazylijczyk nie może liczyć na miejsce w wyjściowym składzie Man City po przybyciu do tego klubu Erlinga Haalanda, czy Juliana Alvareza. AS podaje, że 56-krotny reprezentant Brazylii znajduje się na liście życzeń trzech klubów.

  • Gabriel Jesus to w ostatnim czasie jeden z najbardziej rozchwytywanych napastników na rynku transferowym
  • AS podaje, że trzy kluby z Londynu chcą mieć piłkarza u siebie
  • Rynkowa wartość zawodnika wynosi 50 milionów euro

Gabriel Jesus po słowie z Chelsea?

Gabriel Jesus według najnowszych informacji medialnych lada moment rozstanie się z mistrzem Premier League. 25-latek ma kontrakt ważny z Man City do końca czerwca 2023 roku, ale ostatnie wzmocnienia angielskiej ekipy sprawiły, że klub z Etihad Stadium ma dolną wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu zawodnikowi.

AS ujawnił, że Chelsea podobno już poinformowała Gabriela Jesusa o zamierza wysłania oficjalnej oferty w sprawie transferu. Proces zostaje jednak opóźniony z powodu sprzedaży kluby, co zamierzają wykorzystać sternicy Arsenalu i Tottenhamu.

Trzeba zauważyć, że nie tylko ekipy z ligi angielskiej chcą Brazylijczyka. Już wcześniej pojawiły się informacje, że Real Madryt był chętny na pozyskanie Gabriela Jesusa. W przypadku mistrza La Liga kłopotem być jednak limit dla zawodników spoza Unii Europejskiej.

25-latek w ostatnim sezonie rozegrał 41 spotkań, licząc wszystkie rozgrywki. Strzelił w nich 13 goli, a ponadto zaliczył 12 asyst. Rynkowa wartość Gabriela Jesusa wynosi 50 milionów euro.

Czytaj więcej: Gwiazdor Arsenalu na celowniku Manchesteru City

Komentarze