Fulham wzmocnił się kosztem Czerwonych Diabłów

Andrea Pereira
fot. PressFocus Na zdjęciu: Andrea Pereira

Fulham za pośrednictwem swojej strony internetowej przekazało, że pozyskało Andreas Pereirę z Man Utd. 26-letni pomocnik związał się z klubem z Craven Cottage umową na cztery sezony. Suma transakcji nie została przedstawiona.

  • Fulham wzmocnił się w ofensywie kosztem Man Utd
  • Szeregi stołecznej ekipy zasilił Andrea Pereira
  • 26-latek z klubem z Londynu związał się kontraktem na cztery lata

Fulham z nowym z piłkarzem

Fulham ma ambitne plany związane z nową kampanią. Pomóc w ich zrealizowaniu ma Andreas Pereiera, który zdecydował się na rozstanie z Man Utd na rzecz transferu do ekipy z Londynu.

Urodzony w Belgii piłkarz dołączył do teamu z Old Trafford w wieku 16 lat. Tymczasem w szeregach dorosłego zespołu Czerwonych Diabłów piłkarz zadebiutował w 2014 roku w spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej. W tym samym sezonie zawodnik rozegrał swój pierwszy mecz w Premier League.

Tymczasem w trakcie ostatniej kampanii Andreas Pereira bronił na zasadzie wypożyczenia barw Flamengo Rio de Janeiro. W ekipie z Brazylii zawodnik w poprzedniej kampanii rozegrał 13 ligowych meczów, a także siedem w Copa Libertadores. W swoim piłkarskim CV piłkarz ma też takie kluby jak: Lazio, Valencia, czy Granada.

Nowa drużyna Andreasa Pereiry sezon ligowy zacznie już 6 sierpnia. W pierwszym spotkaniu nowej kampanii Fulham zmierzy się z Liverpoolem. Z kolei w drugiej kolejce na drodze londyńczyków stanie Brentford.

Czytaj więcej: Ile zarabiają: Lewandowski, Salah, czy Mbappe? Zmiany na liście najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie

Komentarze