Prezes Sassuolo wskazał prawdopodobny kierunek dla gwiazdy

Davide Frattesi jest jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci Sassuolo. Prezes zarządu klubu przyznał, że obecnie najprawdopodobniejsze jest odejście pomocnika do zespołu z Premier League. Podkreślił jednak, że sytuacja może jeszcze ulec zmianie, jeśli jeden z możnych Serie A zaprezentuje konkurencyjną ofertę.

Davide Frattesi
PressFocus Na zdjęciu: Davide Frattesi
  • Davide Frattesi może tego lata opuścić Sassuolo
  • Włochem interesują się Milan, Napoli czy Juventus, ale Giovanni Carnevali podkreśla, że na ten moment najbliżej sprowadzenia 23-latka są kluby Premier League
  • Mówi się, że Arsenal zamierza powalczyć o pomocnika

“Muszę znaleźć najlepszą okazję dla Sassuolo”

Davide Frattesi to jedna z największych gwiazd Sassuolo. Już rok temu łączono środkowego pomocnika z transferem do większego klubu. Rozmowy z zespołem, w którym występował w latach juniorskich – AS Romą – upadły jednak.

Wszystko wskazuje jednak na to, że temat odejścia reprezentanta Włoch wróci już najbliższego lata. 23-latkiem interesują się giganci Serie A: AC Milan, SSC Napoli czy Juventus. Giovanni Carnevali nie ukrywa jednak, czym zamierza kierować się przy negocjacjach.

Nie rozmawiałem z nim na temat zainteresowanych klubów. Obecnie muszę zrozumieć, co będzie najlepszą okazją dla Sassuolo. Na ten moment jest nią oferta z  Premier League. Za wcześnie, by o tym dyskutować, ale spróbujemy ocenić, czy pojawi się istotna oferta od jednego z włoskich zespołów – powiedział prezes zarządu Sassuolo.

Football Italia donosi, że parol na pomocnika zagiął Arsenal. Neroverdi oczekują za swoją gwiazdę około 35 milionów euro.

Frattesi rozegrał w tym sezonie Serie A 36 spotkań. Strzelił w nich siedem bramek.

Czytaj więcej: Vinicius nie odpuszcza La Lidze. “To nieludzkie” [WIDEO].

Sampdoria
Sassuolo
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2023 02:14.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze