Ambitne plany transferowe Realu Madryt. Chce trzy wielkie gwiazdy

Real Madryt jest już o krok od finalizacji transferu Jude'a Bellinghama. Anglik ma być jednak dopiero pierwszym z wielkich transferów zaplanowanych przez klub. Dziennikarze Sky Sports donoszą, że Królewscy marzą również o pozyskaniu Kyliana Mbappe i Alphonso Daviesa.

Kylian Mbappe
Pressfocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Real Madryt jest bliski finalizacji transferu Jude’a Bellinghama, który latem ma zostać zawodnikiem Królewskich
  • Florentino Perez planuje w następnej kolejności sprowadzić Kyliana Mbappe i Alphonso Daviesa
  • Transakcje obu piłkarzy nie będą łatwe, a PSG i Bayern nie są na ten moment skłonne pozbyć się swoich gwiazd

Wielkie nazwiska na liście życzeń Realu Madryt

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Real Madryt wygrał rywalizację o transfer Jude’a Bellinghama. Do dopięcia transakcji wciąż pozostały szczegóły, jednak media są przekonane, że to właśnie do Królewskich dołączy latem pomocnik. Według redakcji Sky Sports ma to być dopiero początek transferowej ekspansji Los Blancos.

Wielkim marzeniem Florentino Pereza pozostaje sprowadzenie Kyliana Mbappe. To jeden z głównych celów Realu Madryt na najbliższe lata. Oprócz gwiazdora Paris-Saint Germain klub z Madrytu liczy również na sięgnięcie po obrońcę Bayernu Monachium.

Real chciałby wzmocnić lewą stronę obrony, gdzie do tej pory najczęściej w ostatnich latach występował Ferland Mendy. Francuz ma zostać jednak latem sprzedany, a w jego miejsce Królewscy widzieliby Alphonso Daviesa. Bawarczycy nie będą skłonni pozbywać się swojego zawodnika. Może do tego nie wystarczyć nawet bogata oferta transferowa.

Sprawdź: Gwiazda Bayernu rozchwytywana. Chcą ją dwaj giganci

Komentarze