Fiorentina oczekuje ogromnej sumy za Vlahovica

Dusan Vlahovic
Pressfocus Na zdjęciu: Dusan Vlahovic

Dusan Vlahovic może zmienić klub już zimą. Fiorentina oczekuje jednak za swojego gracza mnóstwo pieniędzy. Fabrizio Romano ujawnił dokładną kwotę.

  • Niewykluczone, że Dusan Vlahovic opuści Fiorentinę w zimowym oknie transferowym
  • Warunkiem zmiany barw klubowych przez Serba jest zapłacenie odpowiedniej kwoty
  • Aby 21-latek mógł zmienić klub, na konto Fiorentiny musi wpłynąć 70 milionów euro

Kto kupi diament Fiorentiny?

Fiorentina w sezonie 2021/2022 spisuje się bardzo dobrze. Jest bowiem tuż za czołową czwórką w tabeli Serie A. Duża w tym zasługa Dusana Vlahovica, który imponuje formą co kolejkę. W poprzedniej kampanii Serie A Serb strzelił 21 gola. Aktualnie zdobył już 13 bramek, a ma za sobą dopiero 16 meczów.

Fani Fiorentiny powinni cieszyć się grą Vlahovica, póki Serb jeszcze gra w jej barwach. Jego kontrakt z Fiołkami wygasa 30 czerwca 2023 roku. 21-latek nie zamierza przedłużać umowy, co potwierdził prezydent klubu, którym oferował młodemu snajperowi rekordowe zarobki.

Na ten moment wiadomo, że Fiorentina będzie chciała spieniężyć Vlahovica. Fiołki chcą to uczynić w miarę szybko, ponieważ wraz z upływem czasu klub będzie mógł żądać za piłkarza coraz mniej. Jego kontrakt wygasa bowiem za nieco ponad półtora roku. Jakie są wymagania finansowe klubu z siedzibą na Stadio Artemio Franchi?

Fabrizio Romano informuje, że cena, którą trzeba zapłacić za Vlahovica to 70 milionów euro. Latem najwięcej mówiło się o potencjalnych przenosinach Serba do Premier League. Duże zainteresowanie wyrażał między innymi Tottenham. Do grona chętnych dołączył Juventus. 21-napastnik miałby pomóc turyńczykom wrócić na szczyt Serie A.

Czytaj także: Reca odkupił winy za mecz z Interem, Polak z asystą [WIDEO]

Komentarze