Felix chce zostać w Londynie. Chelsea przystąpi do negocjacji

Joao Felix trafił do Chelsea tylko w ramach wypożyczenia, ale czuje się bardzo dobrze i liczy na dłuższy pobyt w Londynie. Właściciel The Blues Todd Boehly zamierza przystąpić do negocjacji z Atletico Madryt.

Joao Felix
fot. PressFocus Na zdjęciu: Joao Felix
  • Chelsea pozyskała zimą Joao Felixa w ramach wypożyczenia
  • Portugalczyk w Londynie wyraźnie odżył i chwali sobie pobyt w nowym klubie
  • Latem Anglicy spróbują wynegocjować z Atletico Madryt transfer definitywny

Felix na stałe w Premier League?

Joao Felix zimą naciskał na zmianę pracodawcy. Atletico Madryt zgodziło się wyłącznie na półroczne wypożyczenie, z czego zdecydowała się skorzystać Chelsea. Od samego początku Portugalczyk jest ważnym ogniwem ofensywy The Blues, choć w swoim debiucie zobaczył czerwoną kartkę i musiał chwilę pauzować.

23-latek wyraźnie odżył w nowych barwach, a Chelsea korzysta na jego ogromnych umiejętnościach. Do tej pory zdobył zaledwie jedną bramkę, lecz napędza większość ataków ofensywnych zespołu.

Reprezentant Portugalii bardzo dobrze czuje się w Londynie, gdzie planuje zostać na dłużej. Sam zawodnik będzie nastawiał władze klubu, aby te spróbowały pozyskać go na stałe.

Todd Boehly zamierza więc przystąpić latem do negocjacji z Atletico Madryt. Kilka tygodni temu mówiło się o kwocie w okolicach 100 milionów euro. Nie byłaby to zawrotna suma dla Chelsea, która podobne pieniądze wydała już na Mychajło Mudryka i Enzo Fernandeza.

Zobacz również:

W Paryżu absurd goni absurd. PSG zapłaci Neymarowi za odejście?!
Neymar

Neymar wypychany siłą z Paryża Paris Saint-Germain notuje kolejny rozczarowujący sezon. Po przegranej z Bayernem Monachium na Allianz Arena francuski gigant znów wypisał się z Ligi Mistrzów w 1/8 finału rozgrywek. Wiele wskazuje na to, że latem dojdzie do kolejnej poważnej rewolucji. Odejść ma nie tylko Christophe Galtier, ale również największe gwiazdy. Wciąż nieznana jest

Czytaj dalej…

Komentarze