FC Barcelona pracuje nad transferem Lewandowskiego. Polak spotkał się z Xavim

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i Xavi, byli widziani razem w jednej z restauracji na Ibizie. Hiszpańskie media są przekonany, że transfer reprezentanta Polski do Katalonii to już tylko kwestia czasu. FC Barcelona wciąż stara się o pozyskanie polskiego napastnika.

  • Lewandowski był widziany z Xavim w jednej restauracji
  • Spotkanie miało charakter towarzyski
  • Media są jednak przekonane, że jest to zwiastun nadchodzącego transferu

FC Barcelona nie poddaje się w walce o Lewandowskiego

Jak dotąd wszystkie oferty Barcelony za Roberta Lewandowskiego zostały odrzucone przez Bayern Monachium. Według mediów trzecia, najwyższa oferta Dumy Katalonii opiewa na kwotę 40 mln euro. Drużyna z Bawarii od początku oczekuje za polskiego napastnik sumy bliższej 50 mln euro.

Mimo to, hiszpańskie media są przekonane, że prędzej czy później transfer Lewandowskiego do Barcelony dojdzie do skutku. Również Polak jest nastawiony na przeprowadzkę do Katalonii i mimo zainteresowania ze strony Chelsea oraz Paris Saint-Germain nie rozważa innego kierunku.

Gerard Romero informuje, że Lewandowski i Xavi byli widziani razem w jednej z restauracji na Ibizie. Choć dziennikarz dodaje, ze spotkanie miało charakter towarzyski, a panowie pojawili się w towarzystwie znajomych, to jednak trudno nie odnieść wrażenia, że mogło to mieć związek z nadchodzącym transferem reprezentanta Polski.

Zobacz również: Hoeness: nic nie wiemy o kolejnej ofercie Barcelony

Komentarze