Fabrizio Romano zabrał głos ws. transferu Lewandowskiego. “Oni ciągle go chcą”

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Fabrizio Romano był gościem The Action Network w programie Wondergoal. Tematyką przewodnią były oczywiście transfery piłkarskie i najbliższe okno transferowe. Romano poruszył także temat Roberta Lewandowskiego, jego sytuacji w Bayernie Monachium i zainteresowania ze strony FC Barcelony.

  • Robert Lewandowski ciągle jest na celowniku Barcelony – twierdzi Fabrizio Romano
  • Bayern Monachium chce zatrzymać Polaka, ale Katalończycy też naciskają na transfer
  • Według Romano decyzja Polaka spowoduje kolejny duży transfer

Robert Lewandowski opuści Bayern?

FC Barcelona od dłuższego czasu śledzi sytuację Roberta Lewandowskiego. Bayern Monachium chciałby zatrzymać Polaka i przedłużyć z nim kontrakt jeszcze o rok, ale z poprzednich doniesień medialnych wynikało, że nasz as nie jest zainteresowany takim rozwiązaniem.

Jestem naprawdę bardzo ciekawy, co tego lata stanie się z Robertem Lewandowskim. To prawda, że Bayern walczy o zatrzymanie go, dyskutując z jego agentem o przedłużeniu kontraktu o rok. Prawdą jest jednak również zainteresowanie ze strony Barcelony, ale także ze strony Polaka. Powiedziano mi, że będą próbować z tym transferem do końca – powiedział Fabrizio Romano w programie Wondergoal na kanale youtubowym serwisu The Action Network.

Kwestia umowy Lewandowskiego jest naprawdę ważna. Jeśli zostanie w Bayernie, Barcelona będzie musiała poszukać sobie innej dziewiątki. To może być okazja do zaskakującego transferu, bo wiemy, jak kreatywni ludzie pracują w tym klubie – dodał Romano.

W przypadku, gdy Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu, klub będzie potrzebował dużego transferu, aby mieć wartościowego zawodnika na tę pozycję. Myślę, że to wszystko ma znaczenie, aby zrozumieć, jaki będzie następny zaskakujący ruch – tłumaczył.

Robert Lewandowski jest piłkarzem Bayernu Monachium od 2014 roku. Jego obecny kontrakt z klubem obowiązuje do końca przyszłego sezonu. Bawarczycy robią wiele, aby Polak przedłużył obecną umowę o kolejny rok. To rozwiązanie nie satysfakcjonuje jednak Lewego.

Komentarze