Erling Haaland lepszym wyborem dla Realu Madryt, niż Kylian Mbappe

Real Madryt w 2024 roku chciałby dokonać głośnego wzmocnienia. Według byłego piłkarza Królewskich lepszym wyborem byłby Erling Haaland, niż Kylian Mbappe.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
IMAGO / Federico Pestellini Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Real Madryt szykuje transferową bombę na 2024 roku
  • Królewscy rozważają ściągnięcie m.in. Erlinga Haalanda i Kyliana Mbappe
  • Według legendy lepszym wyborem byłby Norweg

Alfonso Perez: Erling Haaland lepszym wyborem dla Realu Madryt, niż Kylian Mbappe

Real Madryt na 2024 rok ma odważne plany transferowe, a przynajmniej tak regularnie donoszą media. W gronie głównych celów Królewskich wymienia się przede wszystkim dwa wielkie nazwiska. Pierwszym wyborem wydaje się Kylian Mbappe, zaś w przypadku niepowodzenia w sprowadzeniu Francuza planem B ma być Erling Haaland.

Jak się okazuje, byli piłkarze Realu Madryt woleliby, aby na Santiago Bernabeu przybył norweski napastnik. Takie zdanie wyrazili Guti i Alfonso Perez.

– Chcę, żeby Mbappé grał dla Realu Madryt. Real nie może sobie pozwolić na luksus zamykania drzwi przed takim graczem. […] Ale jeśli Mbappé przedłuży kontrakt z PSG, będzie to oznaczać, że działa dla pieniędzy. Jeśli tak się stanie, Real Madryt będzie musiał wybrać Erlinga Haalanda – powiedział Guti.

– Gdyby to mógł być tylko jeden, ze względu na profil, jakiego potrzebuje Real Madryt, powinni podpisać kontrakt z Haalandem. Myślę, że Mbappe jest najlepszy na świecie, ale na tej pozycji mają już Viniciusa i Rodrygo – ocenił Alfonso Perez.

Czytaj dalej: Czy Guardiola dogada się z Ten Hagiem? Transfer na linii Man City – Man Utd

Który piłkarz byłby lepszym wyborem dla Realu Madryt?

Kylian Mbappe 30%
Erling Haaland 70%
1419+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Kylian Mbappe
  • Erling Haaland

Komentarze