Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Elmas celem numer jeden Napoli

Sky Sport Italia sugeruje na swoich łamach, że dwoma głównymi celami SSC Napoli na trwające mercato są Eljif Elmas z Fenerbahce SK i Eric Pulgar z Bologny FC. Nie można też zapominać, że wkrótce szeregi Azzurrich powinien zasilić James Rodriguez. Kolumbijczyk ma trafić do teamu z południa Włoch na wypożyczenie z Realu Madryt.

Czytaj dalej…

Gianluka Di Marzio podaje, że macedoński zawodnik w osobie Elmasa jest celem numer jeden dla władz wicemistrzów Włoch. Mimo zaledwie 20 lat piłkarz ma już na swoim koncie 11 meczów i dwa trafienia w dorosłej reprezentacji swojego kraju.

Aktualnie rynkowa wartość Elmasa szacowana jest na mniej więcej 15-2- milionów euro. Warto jednak podkreślić, że urodzony w Skopje piłkarz trafił w 2017 roku do Fenerbahce za zaledwie 180 tysięcy euro.

Elmas w ostatnim czasie był łączony z takimi klubami jak: AC Milan, Inter Mediolan, ACF Fiorentina, Borussia Dortmund, czy Atletico Madryt, Wygląda jednak na to, że największe szanse na pozyskanie zawodnika ma klub z Kampanii.

Innym zawodnikiem przymierzanym przez środki masowego przekazu do Napoli jest Chilijczyk Puglar, który miał kosztować 15 milionów euro, bo tyle wynosi klauzula odstępnego za zawodnika zapisana w jego kontrakcie.


Komentarze