Dybala zdradził, co zdecydowało o transferze do Romy

Paulo Dybala w rozmowie z hiszpańską Marcą nie chciał opowiadać na temat swojej przyszłości, ani na temat zainteresowania innych klubów. Argentyńczyk potwierdził natomiast, że kluczowy dla jego przenosin do Romy był Jose Mourinho.

Paulo Dybala
PressFocus Na zdjęciu: Paulo Dybala
  • Dybala udzielił wywiadu przed meczem z Realem Sociedad
  • Argentyńczyk zdradził, dlaczego zdecydował się na transfer do Romy
  • Napastnik nie chciał wypowiadać się na temat swojej przyszłości

Mourinho przekonał Dybale

Paulo Dybala jest najlepszym strzelcem Romy w tym sezonie, z 12 golami w 25 występach we wszystkich rozgrywkach. Do giallorossich dołączył jako wolny zawodnik w 2022 roku.

– Rozmawiałem z nim przed transferem. Podoba mi się sposób komunikacji oraz to, jak prowadzi treningi. Nie będę ukrywał, że przekonał mnie do tego ruchu – potwierdził Argentyńczyk.

Kilka tygodni temu było bardzo głośno o klauzuli odejścia w kontrakcie Paulo Dybali. Media twierdziły, że napastnik może opuścić Stadio Olimpico w przypadku oferty na 20 mln euro pochodzącej z klubu Serie A lub na 12 mln euro, jeśli byłby to klub z zagranicy.

– Moja przyszłość to temat, o którym nie chcę teraz rozmawiać. Przed nami ważne mecze końcówki sezonu i chcę osiągnąć z Romą wszystko, co będzie tylko możliwe. Skupiam się na najbliższych meczach – odparł Dybala.

Argentyński napastnik nie chciał się też odnosić do zainteresowania jego osobą innych klubów. W mediach wiele mówi się o potencjalnym transferze między innymi do Manhesteru United czy Newcastle United.

Zobacz również: Pogba nie zagra z Freiburgiem. Absurdalny powód

Komentarze