Doświadczony pomocnik wrócił na Reymonta

Vullnet Basha
fot. PressFocus Na zdjęciu: Vullnet Basha

Wisła Kraków ogłosiła drugi transfer przed startem nowego sezonu. Szeregi Białej Gwiazdy zasilił Vullnet Basha, który związał się z 13-krotnymi mistrzami Polski umową do końca czerwca 2024 roku.

  • Wisła Kraków po roku odzyskała Vullneta Bashę
  • Albańczyk na zasadzie wolnego transferu wzmocnił Białą Gwiazdę
  • 31-latek o miejsce w składzie może rywalizować na przykład z Patrykiem Plewką

Wisła Kraków z nowym/starym pomocnikiem

Wisła Kraków po wielu rozstania w końcu na dobre zaczęła pracowań nad wzmocnieniami przed nowym sezonem. Biuro prasowe Białej Gwiazdy poinformowało, że umowę na dwa sezony z klubem podpisał Vullnet Basha. Defensywny pomocnik wraca na Reymonta po rocznej przerwie.

“Nowym nabytkiem Białej Gwiazdy został 31-letni Vullnet Basha, który wraca na Reymonta po rocznej przerwie, by wzmocnić rywalizację w drugiej linii drużyny dowodzonej przez trenera Jerzego Brzęczka i pomóc Wiśle w realizacji boiskowych celów. Parafowany kontrakt będzie obowiązywał od 1 lipca 2022 roku do 30 czerwca 2024 roku” – brzmi oficjalny komunikat 13-krotnych mistrzów Polski.

31-letni zawodnik po raz pierwszy dołączył do Wisły w 2017 roku. Jak na razie w krakowskiej ekipie rozegrał 85 meczów, notując w nich pięć trafień i cztery asysty. W ostatniej kampanii bronił natomiast barw Ionikos Ikeas, notując w tej ekipie zaledwie pięć meczów. W swoim piłkarskim CV ma też takie kluby jak: FC Sion, czy Real Saragossa.

Czytaj więcej: Wisła Kraków sfinalizowała pierwszy transfer. Młody obrońca dołączył do klubu

Komentarze

Na temat “Doświadczony pomocnik wrócił na Reymonta