Defensor Czerwonych Diabłów na celowniku Crystal Palace

Aaron Wan-Bissaka (z lewej)
Pressfocus Na zdjęciu: Aaron Wan-Bissaka (z lewej)

Aaron Wan-Bissaka to jeden z wielu zawodników, którzy mocno zawiedli oczekiwania fanów w ubiegłym sezonie. Anglik nie ma wysokich notowań u Erika ten Haga i może odejść z klubu jeszcze w trakcie tego okienka transferowego. Jak podają dziennikarze Sky Sports, zainteresowanie jego usługami wykazało Crystal Palace.

  • Ubiegłym sezon był dla Aarona Wan-Bissaki najgorszym w barwach Manchesteru United
  • Defensor nie cieszy się zaufaniem Erika ten Haga który wyżej ceni sobie Diogo Dalota
  • Zainteresowanie sprowadzeniem 24-latka wykazało Crystal Palace

Wan-Bissaka może wrócić do drużyny w której błyszczał

Aaron Wan-Bissaka trafił do Manchesteru United latem 2019 roku za 55 milionów euro. Oczekiwania związane z jego transferem były bardzo wysokie. W Crystal Palace Anglik był jedną z gwiazd drużyny, ale nie potrafił przełożyć tego na dobre występy w barwach Czerwonych Diabłów. Obrońca miewał gorsze i lepsze spotkania, ale ubiegły sezon był pod tym względem fatalny.

Notowania Wan-Bissaki nie są zbyt wysokie, a zarząd rozważa pożegnanie się z nim jeszcze w trakcie letniego okienka transferowego. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dziennikarzy Sky Sports, zainteresowanie sprowadzeniem 24-latka wyraził jego były klub – Crystal Palace. 

U Erika ten Haga wyższe notowania od Anglika ma Diogo Dalot, a Wan-Bissaka nie chce pełnić w kolejnym sezonie na Old Trafford roli rezerwowego. Patrick Vieira ma co prawda do dyspozycji w klubie dwóch nominalnych prawych obrońców, jednak obaj są już dość doświadczeni. Trener chciałby odmłodzić nieco tę pozycję, a idealnym kandydatem dla niego jest właśnie Wan-Bissaka.

Sprawdź też: Man Utd będzie musiał znaleźć nowego sponsora głównego

Komentarze