Nadzieja włoskiej piłki zastąpi Marcelo Brozovicia w Interze?

Davide Frattesi wciąż znajduje się pod obserwacją działaczy Interu Mediolan. Wkrótce może jednak dojść do przełomu, bowiem finaliści Ligi Mistrzów planują złożyć ofertę za włoskiego pomocnika, jeśli latem klub opuści Marcelo Brozović - donosi "La Gazzetta dello Sport".

Davide Frattesi
PressFocus Na zdjęciu: Davide Frattesi
  • Davide Frattesi od dłuższego czasu jest pod obserwacją Interu
  • Włoski pomocnik wkrótce może zasilić szeregi finalisty Ligi Mistrzów
  • Klub jest gotowy pozyskać Włocha, jeśli latem odejdzie Marcelo Brozović

Davide Frattesi zawita na Stadio Giuseppe Meazza?

Dziennik “La Gazzetta dello Sport” informuje, że jeśli Marcelo Brozović opuści latem Inter, to klub postara się o sprowadzenie Davide Frattesiego. Pomocnik Sassuolo znajduje się pod obserwacją działaczy “Nerazzurrich” już dłuższy czas i są gotowi wyłożyć za niego sporą sumę pieniędzy.

Davide Frattesi został wyceniony przez obecny klub na 40 milionów euro. Jest to spora kwota jak na realia włoskiej piłki, ale Inter widzi we włoskim pomocniku ogromny potencjał. Nawet na miarę Nicolo Barelli, który stał się jednym z liderów drużyny i wzbudził nawet zainteresowanie Liverpoolu.

Wychowanek akademii AS Romy z roku na rok wykonuje coraz większe postępy. W obecnym sezonie Serie A rozegrał 36 spotkań, w których siedmiokrotnie wpisał się na listę strzelców. 23-latek powoli staje się nawet coraz ważniejszym ogniwem u Roberto Manciniego w reprezentacji Włoch.

Sprawdź także: Poznaliśmy trenera sezonu w Serie A. Wybór nie mógł być inny

Komentarze