Cztery kluby zainteresowane transferem Jamala Musiali

Jamal Musiala to bez wątpienia jeden z najlepszych zawodników świata. Tymczasem znany ze sprawdzonych wieści transferowych dziennikarz Ekrem Konur przekazał, że piłkarz Bayernu Monachium zwrócił uwagę największych klubów świata.

Jamal Musiala
Obserwuj nas w
fot. SPP Sport Press Photo. / Alamy Na zdjęciu: Jamal Musiala
  • Jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników jest według medialnych wieści Jamal Musiala
  • Dziennikarz Ekrem Konur przekazał, jakie kluby interesują się 21-latkiem
  • Młody niemiecki pomocnik jest wyceniany na 110 milionów euro

Real, Liverpool, Man City i PSG chcą pomocnika Bayernu Monachium

Jamal Musiala wydaje się jednym z tych zawodników, który może w trakcie najbliższego okna transferowego zostać bohaterem spektakularnego transferu. Im bliżej lata, tym nasilają się spekulacje dotyczące przyszłości piłkarza. Ostatnio dziennikarz Ekrem Konur dał do zrozumienia, że Real Madryt, Liverpool, Manchester City i PSG wyrażają chęć pozyskania młodego piłkarza.

POLECAMY TAKŻE

Musiala wyróżnił się już świetnymi występami nie tylko w Bayernie Monachium, ale również w reprezentacji Niemiec. Zawodnik ma co prawda kontrakt ważny z Bawarczykami do 2026 roku i jego wartość kształtuje się na poziomie 100 milionów euro. Niemniej nawet takie czynniki nie mają stanowić przeszkody dla ekip zainteresowanych transferem z udziałem piłkarza.

Real Madryt jest jednym z głównych klubów, chcących Musialę. Gdyby transakcja doszła do skutku, to w swoich szeregach Królewscy mieliby kilka młodych talentów. Już dzisiaj barwy Realu reprezentują: Aurelien Tchouameni, Eduardo Camavinga, Federico Valverde czy Jude Bellingham.

W przypadku Manchesteru City ewentualny transfer z udziałem Musiali mógłby być oceniony jako znalezienie następcy dla Bernardo Silvy. Młody niemiecki pomocnik mógłby wpłynąć na odświeżenie szatni Obywateli.

Z kolei Liverpoolu miałby oprzeć na Musieli budowanie drużyny, mającej ambicje, aby namieszać na europejskiej scenie. PSG natomiast mogłoby postrzegać reprezentanta Niemiec jako fundamentalną postać, wokół której miałby powstawać projekt klubu po odejściu Kyliana Mbappe.

Czytaj więcej: Modrić z szaloną ofertą. Nie chodzi o Arabię Saudyjską i MLS

Komentarze