Cracovia traci kluczowego zawodnika. “Szuka nowych wyzwań”

Cracovia zimą straci jednego z ważniejszych zawodników. Jakub Myszor żegna się z ekipą z ulicy Kałuży. Trener Jacek Zieliński na konferencji prasowej przed spotkaniem ze Stalą Mielec potwierdził, że 21-latek wkrótce zmieni klub.

Piłkarze Cracovii
Obserwuj nas w
fot. Imago / Marta Badowska / PressFocus / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Piłkarze Cracovii
  • Trener Cracovii w trakcie piątkowej konferencji prasowej nie nabierał wody w usta, odpowiadając na trudne pytania dziennikarzy
  • Jacek Zieliński dał do zrozumienia, że zimą z klubem na rzecz Rakowa Częstochowa pożegna się Jakub Myszor
  • Szkoleniowiec krakowskiego zespołu wypowiedział się również na temat powrotu do gry Hebo Rasmussena po kontuzji ścięgna Achillesa

Raków podkupi Cracovii zawodnika

Cracovia to ekipa zaangażowana aktualnie w grę o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Nie wszystkim taka sytuacja odpowiada. Tymczasem poprawa pozycji Pasów w tabeli niebawem nie będzie interesować Jakuba Myszora. Szkoleniowiec Pasów przekazał w trakcie piątkowej konferencji prasowej, że młody zawodnik zmieni klub. Z ust trenera Jacka Zielińskiego wybrzmiało, że od stycznia 21-latek najpewniej zasili szeregi Rakowa Częstochowa.

– Myszor nie przedłuża kontraktu z nami. Ma umowę ważną jeszcze przez pół roku. Szuka nowych wyzwań, jak mi powiedział. Wszystko wskazuje na to, że od stycznia będzie najprawdopodobniej zawodnikiem Rakowa – mówił opiekun Cracovii w trakcie spotkania z dziennikarzami.

POLECAMY TAKŻE

Zieliński wypowiedział się również na temat absencji Hebo Rasmussena. 28-latek broni barw krakowskiego zespołu od lata 2021 roku. Jego kontrakt wygasa z końcem czerwca 2024 roku. Ostatnio jest jednak wyłączony z gry z powodu kontuzji.

– Hebo kończy fazę rehabilitacji. Ma ostatnie zabiegi i konsultacje. Mam nadzieję, że z końcem stycznia zacznie przygotowania z drużyną – mówił trener Cracovii.

Krakowski zespół zmierzy się ze Stalą w sobotę o godzinie 17:30. W ostatnich dwóch spotkaniach w 2023 roku Cracovia zmierzy się jeszcze z Legią Warszawa. Najpierw na wyjeździe 17 grudnia, a trzy dni później u siebie.

Jakub Myszor poradzi sobie w Rakowie Częstochowa?

Tak 36%
Nie 50%
Nie mam zdania 15%
121+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Komentarze