Kapitan Lazio mówi “nie” Saudyjczykom. Nie skuszą go wielkie pieniądze

Ciro Immobile latem odrzucił oferty od dwóch saudyjskich klubów - Al Shabab oraz Al Wehda. Oczekuje się, że kapitan Lazio pozostanie w Rzymie i zespoły z Arabii Saudyjskiej nie skuszą go również zimą - donosi Corriere dello Sport.

Ciro Immobile
IMAGO / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Ciro Immobile
  • Ciro Immobile nadal znajduje się na celowniku saudyjskich drużyn
  • Nic jednak nie wskazuje na to, że 33-latek przeniesie się na Bliski Wschód
  • Napastnik priorytetowo traktuje kadrę narodową, dlatego chce grać w Europie

Immobile woli zostać w Lazio, odmawia klubom z Arabii Saudyjskiej

Jednym z zawodników kuszonych przez zespoły z Arabii Saudyjskiej jest Ciro Immobile. Środkowy napastnik podczas letniego okienka transferowego mógł liczyć na propozycje od dwóch tamtejszych klubów – Al Shabab oraz Al Wehda – gdzie zarabiałby dużo więcej niż w Europie.

33-latek odmówił jednak Saudyjczykom i według “Corriere dello Sport” w najbliższym czasie nie zmieni zdania. Wydaje się, że przeprowadzka kapitana Lazio Rzym na Bliski Wschód w styczniu również jest wykluczona. Oczekuje się bowiem, że atakujący zostanie w Lazio Rzym.

Odmówiłem przenosin do Arabii Saudyjskiej, ponieważ chcę nadal przeżywać piękne chwile z kadrą narodową. Wciąż mam wiele do zaoferowania reprezentacji Włoch, a EURO zbliża się wielkimi krokami, więc muszę dać z siebie wszystko – przyznał niedawno Ciro Immobile.

Komentarze