Chelsea sprzątnie sprzed nosa PSG transfer? Wielkie pieniądze w grze

Manuel Ugarte w ostatnich dniach był łączony z transferem do PSG. Jednak jak donoszą dziennikarze "Sports Zone", urugwajski pomocnik wcale nie musi trafić do Paryża. Bowiem do gry włączyła się Chelsea, która przyspiesza rozmowy z piłkarzem dotyczące kontraktu.

Manuel Ugarte
PressFocus Na zdjęciu: Manuel Ugarte
  • Manuel Ugarte ostatnio był łączony z transferem do PSG
  • Jednak urugwajski pomocnik może latem wybrać inny klub
  • Piłkarz znajduje się również na celowniku Chelsea

Manuel Ugarte nie może narzekać na brak zainteresowania

Manuel Ugarte jest jednym z głównych celów transferowych Paris Saint-Germain. W ostatnich dniach media informowały, że urugwajski pomocnik jest już po słowie z francuskim klubem. Jednak jak donosi portal “Sports Zone”, piłkarz wcale nie musi trafić do Paryża, bowiem do gry poważnie włączyła się Chelsea.

Władze londyńskiego klubu planują w najbliższym czasie przyspieszyć i przeprowadzić zaawansowane rozmowy z Manuelem Ugarte oraz jego otoczeniem. To właśnie “The Blues” mogą pokrzyżować plany PSG związane z transferem urugwajskiego pomocnika.

Ośmiokrotny reprezentant swojego kraju rozegrał w obecnym sezonie 47 spotkań w koszulce Sportingu Lizbona. 22-latek nie błyszczy liczbami, ale jego boiskowa rola jest znacznie inna. Portal “Transfermarkt” wycenia go w tym momencie na 25 milionów euro.

Sprawdź także: Newcastle obserwuje niechcianego piłkarza Barcelony

Komentarze