Chelsea nie zmieni swoich planów. Latem do Londynu zawita nowy napastnik

Chelsea przejdzie latem kolejną rewolucję. Na ławce trenerskiej najprawdopodobniej zasiądzie Mauricio Pochettino, który otrzyma do swojej dyspozycji nowego napastnika. Plan londyńczyków na pozyskanie nowej dziewiątki nie ulegnie już zmianie - informuje Fabrizio Romano.

Romelu Lukaku
fot. PressFocus Na zdjęciu: Romelu Lukaku
  • Chelsea zamierza zareagować na problemy w ofensywie i pozyskać latem nowego napastnika
  • Plany klubu nie zmienią się nawet w przypadku powrotu Romelu Lukaku
  • The Blues celują w szczególności w Victora Osimhena, Rasmusa Hojlunda i Randala Kolo Muaniego

Pochettino otrzyma poważne wzmocnienia

Obecny sezon w wykonaniu Chelsea jest istną katastrofą. Nowy właściciel wprowadził ogromny zamęt, ściągając w ostatnich miesiącach wielu nowych zawodników i dokonując licznych roszad na ławce trenerskiej. Opiekun The Blues do końca rozgrywek pozostanie Frank Lampard, zaś latem zastąpi go najprawdopodobniej Mauricio Pochettino.

Argentyńczyk już na starcie swojej przygody z Chelsea będzie mógł liczyć na poważne wzmocnienia. Jeden z priorytetów klubu zakłada pozyskanie nowego napastnika, który miałby być rozwiązaniem problemów w grze ofensywnej.

Uważa się, że Pochettino planuje dać szanse Romelu Lukaku, który notuje udany okres w Interze Mediolan, a po sezonie wróci z wypożyczenia. Sytuacja Belga nie wpłynie na zamiary klubu, który jest już nastawiony na kupno nowej dziewiątki.

Dotychczas najwięcej w kontekście transferu do Chelsea mówiło się o Victorze Osimhenie, Rasmusie Hojlundzie oraz Randalu Kolo Muanim. Niewykluczone, że na Stamford Bridge ostatecznie zamelduje się inny zawodnik, gdyż grono potencjalnych kandydatów jest bardzo szerokie.

Zobacz również: Real odpuści transfer Mbappe? Prawdziwą gwiazdę ma już u siebie

Komentarze