Cancelo mógł trafić do giganta już w styczniu. “Został nam zaoferowany”

Joao Cancelo zimą na zasadzie wypożyczenia przeniósł się z Manchesteru City do Bayernu Monachium. Jak ujawnił Xavi Hernandez w wywiadzie dla telewizji TV3, Portugalczyk w styczniu mógł trafić do FC Barcelony, ale The Citizens w ostatniej chwili wycofali się z transakcji.

Joao Cancelo
IMAGO / Teresa Kroeger Na zdjęciu: Joao Cancelo
  • Joao Cancelo najprawdopodobniej nie zostanie wykupiony przez Bayern Monachium
  • Chrapkę na portugalskiego defensora ma między innymi FC Barcelona
  • Co ciekawe, 29-latek mógł trafić na Camp Nou już zimą

Wróci temat transferu Joao Cancelo do Barcy?

Manchester City raczej nie wiąże swojej przyszłości z Joao Cancelo, dlatego Portugalczyk latem znowu może być dostępny na rynku. Prawy obrońca od stycznia gra na wypożyczeniu w Bayernie Monachium, a jak przyznał Xavi Hernandez, boczny defensor wówczas był blisko przejścia do FC Barcelony, jednak The Citizens ostatecznie nie wyrazili zgody na takie przenosiny.

Barca po zakończeniu sezonu może jednak jeszcze raz spróbować ściągnąć etatowego reprezentanta Portugalii na Camp Nou z uwagi na problemy z obsadzeniem prawej strony obrony.

Chcieliśmy Joao Cancelo w FC Barcelonie już w styczniu, został nam zaoferowany i powiedzieliśmy ‘tak’. Manchester City omówił ten temat wewnętrznie, a następnie jednak nie pozwolił nam go wypożyczyć – powiedział Xavi w wywiadzie dla telewizji “TV3”.

Komentarze