Brozović stawia ultimatum Barcelonie?

Według Gerarda Romero, FC Barcelona otrzymała ultimatum od Marcelo Brozovicia. Katalończycy mają teraz sześć dni, by wykonać znaczący ruch w sprawie pozyskania Chorwata z Interu Mediolan.

Marcelo Brozović
Obserwuj nas w
IMAGO / Magma / Pressinphoto Na zdjęciu: Marcelo Brozović
  • Brozović chce transferu do FC Barcelony
  • Chorwat odmówił transferu do Al Nassr
  • Teraz pomocnik oczekuje rychłej oferty od Dumy Katalonii

Barcelona musi się spieszyć

Uważa się, że Marcelo Brozović był bliski przeprowadzki do Al Nassr w weekend, ale pomimo porozumienia między saudyjskimi gigantami a Interem Mediolan Chorwat nie wyraził zgody na transfer.

Według doniesień pomocnik nerazzurrich chce trafić do FC Barcelony, a swoim zachowanie daje czas Katalończykom na sfinalizowanie operacji. W związku z tym Romero informuje teraz, że otoczenie Brozovicia dało Katalończykom sześć dni czasu na złożenie oficjalnej oferty Interowi Mediolan, a także przesłanie zawodnikowi propozycji kontraktu.

Jednak jak dotąd blaugranie nie udało się sfinalizować żadnej sprzedaży, a to sprawia, że Barcelona nie ma obecnie funduszy, aby realnie móc myśleć o sprowadzeniu Brozovicia. Sprawa wydaje się mocno skomplikowana, a jej powodzenie może w dużej mierze zależeć od cierpliwości zawodnika.

Zobacz również: Konkretne plany Barcelony na letnie okienko transferowe

Komentarze