Wartość gwiazdy Borussii Dortmund stale rośnie

Jude Bellingham
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jude Bellingham

W poniedziałkowym meczu reprezentacji Anglii na mistrzostwach świata w Katarze po raz kolejny świetnie spisał się Jude Bellingham, który strzelił bramkę. W Dortmundzie mają świadomość, że jego wartość stale wzrasta.

  • Jude Bellingham to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na świecie
  • Borussia Dortmund oczekuje za swoją gwiazdę nawet 150 milionów euro
  • Po udanych mistrzostwach świata wartość Anglika może jeszcze wzrosnąć

Borussia Dortmund otrzyma ogromne pieniądze

W obecnym sezonie Jude Bellingham wskoczył do światowej czołówki. Jest o nim głośno nie tylko ze względu na jego świetną grę, ale także mentalność, która pozwala na bycie kapitanem Borussii Dortmund w wieku zaledwie 19 lat. Anglik spisuje się fantastycznie i ściąga na siebie zainteresowanie ze strony największych europejskich klubów. W Dortmundzie mają świadomość, że nie zdołają go zatrzymać, dlatego zamierzają zarobić na nim jak największe pieniądze.

Wśród ekip zainteresowanych usługami Bellinghama są między innymi Real Madryt, Liverpool czy Manchester United. W chwili obecnej Borussia Dortmund wycenia go nawet na 150 milionów euro, co według medialnych doniesień nie odstrasza potencjalnych pracodawców. Niewykluczone, że wartość środkowego pomocnika zwiększy się jeszcze w ciągu najbliższych tygodni.

Młodziutki zawodnik ma bowiem w perspektywie udany występ na mistrzostwach świata w Katarze. W poniedziałek reprezentacja Anglii rozgromiła Iran aż 6-2, a jedną z bramek strzelił właśnie Bellingham. Jeśli pokaże pełnię swoich umiejętności i poprowadzi swój zespół do sukcesu, wówczas Borussia spokojnie będzie mogła podwyższyć swoje dotychczasowe żądania.

W obecnym sezonie Bellingham znacząco poprawił swoją skuteczność w polu karnym rywali, bowiem dla Borussii strzelił już dziewięć bramek w 22 występach.

Zobacz również: Harry Maguire poinformował o swoim stanie zdrowia

Komentarze