Boatengowi wysypała się następna opcja. Nie przejdzie do beniaminka

Jerome Boateng w ostatnich tygodniach był łączony z powrotem do Bayernu Monachium i transferem do FC Heidenheim. Oba te kierunki już jednak nie wchodzą w grę, jeśli chodzi o przyszłość 76-krotnego reprezentanta Niemiec - donosi Fabrizio Romano.

Jerome Boateng
Obserwuj nas w
IMAGO / Sven Simon Na zdjęciu: Jerome Boateng
  • Jerome Boateng od lipca 2023 roku pozostaje bez pracodawcy
  • Ostatnim klubem 35-letniego stopera był francuski Olympique Lyon
  • Defensor na pewno nie wróci do Bayernu Monachium, ani nie trafi do FC Heidenheim

Nikt nie chce Jerome’a Boatenga, kolejny klub mu odmówił

Jerome Boateng w lipcu 2023 roku rozstał się z Olympique’iem Lyon i od tamtej pory nie może znaleźć sobie nowego zespołu. Gdy Bayern Monachium miał problemy zdrowotne w linii obrony, to 35-latka łączono z powrotem na Allianz Arenę. Sprawa jednak ostatecznie upadła.

Kolejną opcją transferową dla doświadczonego defensora był beniaminek Bundesligi – FC Heidenheim. Włodarze tego klubu pomimo zaawansowanych negocjacji również odmówili stoperowi, co potwierdził Fabrizio Romano, który zacytował wypowiedź przedstawiciela rutynowanego piłkarza, Tolgi Diricana.

Jesteśmy zaskoczeni oświadczeniem FC Heidenheim, że odrzucili możliwość zatrudnienia mojego klienta. Zaprosili nas na spotkanie, poprosili o rozmowy, a Jerome nigdy nie dał im słowa, nigdy ich nie oszukał – powiedział agent Boatenga w rozmowie z dziennikiem “BILD”.

Komentarze