Barcelona rozważa sprzedaż młodego skrzydłowego

Ez Abde
PressFocus Na zdjęciu: Ez Abde

Abdessamad Ezzalzouli lepiej znany jako Ez Abde zagra na mistrzostwach świata w Katarze. Mundial będzie oknem wystawowym dla Marokańczyka.

  • Barcelona nie ma jasnych planów co do Eza Abde
  • “Duma Katalonii” rozważa sprzedaż skrzydłowego
  • Jego wartość rynkowa po MŚ 2022 może znacznie wzrosnąć

Abdessamad Ezzalzouli dobrze zaprezentuje się na mundialu?

Ez Abde znalazł się w 26-osobowej kadrze reprezentacji Maroka na mistrzostwa świata w Katarze. 20-letni skrzydłowy będzie miał zatem okazję do pokazania się na wielkim turnieju, który obserwują skauci najlepszych klubów Europy. Świadoma tego faktu jest Barcelona, która rozważy sprzedaż 20-latka, jeśli wpłynie za niego odpowiednia oferta.

“Blaugrana” cały czas ma pewne problemy finansowe i na pewno przydałby się jej zastrzyk gotówki. Abdessamad Ezzalzouli obecnie występuje w Osasunie Pampeluna, do której jest wypożyczony właśnie z “Barcy”. Urodzony w 2001 roku zawodnik nieźle wygląda w barwach “Los Rojillos”.

  • Czytaj więcej:
Chelsea zamierza skorzystać z zapisów kontraktowych skrzydłowego FC Barcelony
Ousmane Dembele

Kontrakt Ousmane Dembele z FC Barceloną obowiązuje do połowy 2024 roku. “Duma Katalonii” chce nawiązać z nim współpracę na nowych warunkach, lecz jej plany zamierza pokrzyżować Chelsea, która jest zainteresowana transferem Francuza. Chelsea przygląda się sytuacji Ousmane Dembele Jego kontrakt z FC Barceloną obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku Po sezonie klauzula wykupu w jego

Czytaj dalej…

Dwukrotny reprezentant Maroka do drugiej drużyny Barcelony przeszedł w 2021 roku za 2 mln euro z Herculesa. Filigranowy atakujący bardzo szybko przedarł się do pierwszej drużyny “Dumy Katalonii” i rozegrał dla niej 12 meczów.

Przed obecnym sezonem “Blaugrana” dokonała jednak wielu wzmocnień i Ez Abde przeniósł się na zasadzie czasowej transakcji do Osasuny Pampeluna.

Abdessamad Ezzalzouli w 8 spotkaniach aktualnej kampanii zaliczył 2 asysty. Jego wartość rynkowa w tym momencie jest szacowana przez “Transfermarkt” na 8 milionów euro, ale po mundialu może ona znacznie wzrosnąć.

Komentarze