Aubameyang bardzo szybko opuści Chelsea?

Pierre-Emerick Aubameyang
PressFocus Na zdjęciu: Pierre-Emerick Aubameyang

Jak sugerują najnowsze raporty mediów, Pierre-Emerick Aubameyang podczas najbliższego letniego okienka transferowego ponownie może zmienić barwy klubowe – usługami Gabończyka interesuje się bowiem PSG.

  • Aubameyang od tego lata gra w Chelsea
  • Napastnik wkrótce może znów zmienić drużynę
  • W kierunku Gabończyka spogląda PSG

“Auba” wróci do Ligue 1?

Jak podaje Santi Aouna na łamach “Foot Mercato”, Paris Saint-Germain już wykonuje pewne kroki, aby latem 2023 roku zakontraktować Pierre’a-Emericka Aubameyanga. Warto dodać, że “Auba” dołączył do Chelsea zaledwie kilka miesięcy temu, a być może jego pobyt w tym londyńskim zespole potrwa tylko jeden sezon.

73-krotny reprezentant Gabonu ma za sobą bardzo krótką, bo zaledwie półroczną, przygodę w Barcelonie i niewykluczone, że podobnie będzie z jego pobytem w Chelsea. 33-letni napastnik był łączony z Paris Saint-Germain już kilka razy w przeszłości, ale ostatecznie do transferu nie doszło.

Dla “Auby” przeprowadzka na Parc des Princes oznaczałaby powrót do Francji po dziesięciu latach. Urodzony w Laval snajper w przeszłości przywdziewał koszulkę także takich klubów jak Arsenal, Borussia Dortmund, Saint-Etienne, AC Milan, Lille czy Monaco.

Pierre-Emerick Aubameyang w 5 meczach trwającej kampanii strzelił 2 bramki. Jego wartość rynkowa szacowana jest przez “Transfermarkt” na 15 mln euro. Umowa “Auby” z Chelsea wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Czytaj więcej: Trzy warunki muszą zostać spełnione, by Messi wrócił do Barcelony

Komentarze