Arsenal pewny swego. Wierzy w dopięcie dwóch hitowych transakcji

Arsenal jest przekonany, że uda się sfinalizować transfery Kaia Havertza i Declana Rice'a. Obu piłkarzy pragnie mieć w swoich szeregach Mikel Arteta.

Kai Havertz
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Kai Havertz
  • Arsenal pracuje nad transferami Kaia Havertza i Declana Rice’a
  • Kanonierzy nie tracą nadziei, że uda się dopiąć obie transakcje
  • Chelsea miała odrzucić pierwszą ofertę za niemieckiego zawodnika

Kanonierzy nie tracą nadziei i walczą o wielkie wzmocnienia

Po powrocie do Ligi Mistrzów Arsenal ma ambicje, aby w kolejnym sezonie również walczyć o najwyższe cele. Latem na Emirates Stadium ma zameldować się kilku nowych jakościowych zawodników. Kanonierzy chcą przeznaczyć na wzmocnienia wielkie pieniądze, a obecnie pracują nad dwoma hitowymi transferami.

Wymarzonym wzmocnieniem środka pola dla londyńczyków jest Declan Rice. Bayern Monachium wycofał się z walki o reprezentanta Anglii, co znacząco przybliżyło Arsenal do finalizacji transferu. West Ham United oczekuje kwoty w okolicach 100 milionów euro. Obie strony prowadzą bardzo zaawansowane rozmowy.

Nieoczekiwanie na szczycie listy życzeń Kanonierów znalazł się także Kai Havertz. Niedawno mówiło się o możliwej przeprowadzce Niemca do Realu Madryt, natomiast jego pozostanie w Londynie jest dużo bardziej prawdopodobne. Florian Plettenberg donosi, że Chelsea odrzuciła już pierwszą ofertę, lecz Mikel Arteta nie ustępuje i w dalszym ciągu naciska na ten transfer. Finalnie mógłby on zamknąć się w okolicach 55 milionów funtów.

Zobacz również: Man Utd ponowi ofertę za gwiazdę Chelsea. Transfer coraz bliżej

Komentarze