Młody napastnik Chelsea trafi do West Ham United

Armando Broja
PressFocus Na zdjęciu: Armando Broja

Armando Broja lada moment zostanie zawodnikiem West Ham United, który przyspieszył negocjacje w sprawie transferu 20-latka. Napastnik opuścił zgrupowanie The Blues w Stanach Zjednoczonych i wraca do Anglii, aby dopełnić wszystkich formalności.

  • West Ham jest bliski porozumienia z Chelsea w sprawie transferu Broji
  • Młody Albańczyk naciska na transfer
  • Młoty zaoferowały Chelsea 30 mln funtów

Armando Broja blisko West Ham

Armando Broja ostatnie miesiące spędził na wypożyczeniu w Southampton, po którym wrócił do Londynu. Jednak tym razem, zarówno zawodnik, jak i Chelsea postanowili rozstać się definitywnie.

Albańczykiem już wcześniej interesowało się kilka klubów po niezłym poprzednim sezonie, ale Thomas Tuchel chciał sprawdzić zawodnika podczas przygotowań do nowej kampanii. Teraz jednak wydaje się, że los Broji jest już przesądzony.

Według Fabrizio Romano West Ham osiągnął już porozumienie odnośnie kontraktu z samym zawodnikiem, a także złożył Chelsea oficjalną ofertę kupna. Wszystko zatem stoi po stronie The Blues, która musi ostatecznie zaakceptować warunki transferu.

West Ham zaoferował za młodego Albańczyka 30 milionów funtów. Zdaniem włoskiego dziennikarza porozumienie jest już blisko, choć jeszcze nie zostało potwierdzone. Na transfer naciska także sam zawodnik, który chętnie dołączyłby do drużyny Młotów.

Zobacz również: Bayern wytypował następcę Lewego, ale nie kupi go teraz

Komentarze