Harry Kane zmienił zdanie? Sensacyjne doniesienia z Anglii

Harry Kane
Pressfocus Na zdjęciu: Harry Kane

Jeszcze do niedawna media wskazywały, że Harry Kane może wkrótce opuścić Tottenham. Anglik przymierzany był między innymi do Bayernu Monachium. Zgodnie z wiedzą Davida Ornsteina, napastnik jest obecnie otwarty na przedłużenie współpracy z Kogutami.

  • Media wskazywały, że Harry Kane może latem odejść z Tottenhamu
  • Według Davida Ornsteina napastnik jest otwarty na przedłużenie umowy z Kogutami
  • Rozmowy kontraktowe rozpoczną się po zamknięciu zimowego okienka

Harry Kane jednak nie odejdzie z Tottenhamu?

Harry Kane od wielu lat pozostaje wierny Tottenhamowi Hotspur. Na przestrzeni ostatnich sezonów wielokrotnie pojawiały się za niego oferty, jednak Anglik mimo to nie zostawił Kogutów. Wiele wskazywało jednak na to, że snajper poważnie myśli nad zmianą barw klubowych. 

Obecna umowa 29-latka wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku, a wielu europejskich gigantów próbowało namówić go do przenosin. Przede wszystkim kapitana reprezentacji Anglii łączono z Bayernem Monachium, który nie zatrudnił wciąż następcy Roberta Lewandowskiego. Ponadto Tottenham od lata 2021 roku nie prowadził z Kanem żadnych rozmów w sprawie przedłużenia współpracy.

Nowe informacje w kwestii przyszłości Anglika przekazał David Ornstein. Zgodnie z jego wiedzą, Harry Kane jest otwarty na przedłużenie umowy z Tottenhamem Hotspur. Anglik marzy o odniesieniu sukcesu z Kogutami i sięgnięciu wreszcie po jakieś trofeum. Władze klubu mają rozpocząć z nim rozmowy po zakończeniu zimowego okna transferowego. 

W tym sezonie Kane wystąpił w 28 spotkaniach w barwach Kogutów. Zanotował 17 bramek i trzy asysty. Jego aktualna wartość rynkowa wynosi 90 milionów euro.

Czytaj dalej: Real Madryt uprzedzi Tottenham? W tle Man City

Komentarze