Navas wzbudza spore zainteresowanie. Angielskie kluby stoczą walkę

Keylor Navas obecnie przebywa na wypożyczeniu w Nottingham Forest, do którego trafił z PSG. Doświadczony bramkarz mimo wieku spisuje się znakomicie, czym wzbudził zainteresowanie innych angielskich drużyn. Jak donosi "Foot Mercato", cztery kluby stoczą latem bój o podpis 36-latka.

Keylor Navas
PressFocus Na zdjęciu: Keylor Navas
  • Keylor Navas obecnie przebywa na wypożyczeniu w Nottingham Forest
  • 36-latek spisuje się na tyle dobrze, że wzbudził zainteresowanie innych drużyn
  • Cztery angielskie kluby mają latem stoczyć bój o podpis bramkarza

Doświadczony Kostarykanin ma w czym wybierać

Jak donosi francuski portal “Foot Mercato”, Keylor Navas prawdopodobnie zostanie na przyszły sezon w Premier League. Bowiem doświadczony Kostarykanin wzbudził zainteresowanie czterech angielskich klubów. Mowa o Chelsea, Tottenhamie, Brentford oraz Leicester City. Te drużyny stoczą latem bój o 36-letniego bramkarza.

Keylor Navas obecnie przebywa na wypożyczeniu w Nottingham Forest z PSG. Kostarykanin nie wyobraża sobie powrotu do stolicy Francji, ponieważ tam pełniłby rolę tylko zmiennika Gianluigiego Donnarummy. Kostarykanin czuje się na tyle dobrze, że chciałby pełnić rolę jedynki między słupkami.

110-krotny reprezentant Kostaryki w obecnym sezonie Premier League rozegrał 17 spotkań. W bramkarskiej koszulce Nottingham Forest zachował tylko dwa czyste konta, ale znacząco przyczynił się do utrzymania drużyny w angielskiej elicie.

Sprawdź także: Cztery opcje Alby. Man Utd faworytem

Komentarze